Ухвала від 13.08.2012 по справі 2а-1870/5765/11

Копія

СУМСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

13 серпня 2012 р. Справа № 2а-1870/5765/11

Суддя Сумського окружного адміністративного суду Кунець О.М., розглянувши заяву управління промисловості та розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації про перегляд постанови за нововиявленими обставинами по справі за адміністративним позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до конкурсного комітету по визнанню перевізників на автобусних маршрутах загального користування в Сумській області, треті особи: управління промисловості та розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації, фізична особа-підприємець ОСОБА_2 про скасування постанови,-

ВСТАНОВИВ:

До Сумського окружного адміністративного суду звернулось управління промисловості та розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації з заявою про перегляд за нововиявленими обставинами рішення Сумського окружного адміністративного суду від 30.11.2011 року № 2а-1870/5765/11 за адміністративним позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до конкурсного комітету по визнанню перевізників на автобусних маршрутах загального користування в Сумській області, треті особи: управління промисловості та розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації, фізична особа-підприємець ОСОБА_2 про скасування постанови.

Відповідно до ст.250 КАС України при надходженні заяви про перегляд рішення за нововиявленирми обставинами суддя перевіряє її відповідність вимогам ст.248 цього Кодексу і вирішує питання про відкриття провадження за нововиявленими обставинами. До заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами , яке не оформлене відповідно до вимог, встановлених ст.248 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу.

Дослідивши матеріали заяви про перегляд судового рішення за нововиявленими обставинами, суд вважає за доцільне залишити заяву управління промисловості та розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації без руху, як таку що подано без додержання вимог ст.248 КАС України з урахуванням наступного:.

Відповідно до ч. 1 ст. 245 КАС України постанова або ухвала суду, що набрала законної сили, може бути переглянута у зв'язку з нововиявленими обставинами.

Отже, обов"язковим критерієм для прийняття заяви про перегляд рішення за нововиявленими обставинами і розгляд даної заяви по суті є набрання відповідним рішенням суду законної сили.

При цьому, слід зазначитми , що згідно довідки начальника відділу документального забезпечення Сумського окружного адміністративного суду, справу № 2а-1870/5765/11 за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до конкурсного комітету по визнанню перевізників на автобусних маршрутах загального користування в Сумській області, треті особи: управління промисловості та розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації, фізична особа-підприємець ОСОБА_2 про скасування постанови 24.05.2012 року направлено для апеляційного розгляду до Харківського окружного адміністративного суду і станом на 13.08.2012 року до Сумського окружного адміністративного суду не повернуто.

Таким чином, на даний час у суду відсутня інформація про те, чи набрала законної сили постанова Сумського окружного адміністративного суду від 30.11.2011 року по справі №2а-1870/5765/11 за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до конкурсного комітету по визнанню перевізників на автобусних маршрутах загального користування в Сумській області, треті особи: управління промисловості та розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації, фізична особа-підприємець ОСОБА_2 про скасування постанови.

Заявником також не надано доказів того, що постанова Сумського окружного адміністративного суду від 30.11.2011 року по справі № 2а-1870/5765/11, яку заявник просить переглянути за нововиявленими обставниами набрала законної сили.

Відповідно до ч. 1 ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених цим Кодексом, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.

З урахуванням викладеного, керуючись ч. 1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву управління промисловості та розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації про перегляд постанови Сумського окружного адміністративного суду від 30.11.2011 року по справі № 2а-1870/5765/11 за адміністративним позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до конкурсного комітету по визнанню перевізників на автобусних маршрутах загального користування в Сумській області, треті особи: управління промисловості та розвитку інфраструктури Сумської обласної державної адміністрації, фізична особа-підприємець ОСОБА_2 про скасування постанови - залишити без руху.

Надати позивачу строк для усунення недоліків позовної заяви до 29.08.2012 р.

У разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатись неподаною та підлягає поверненню заявникові.

Копію даної ухвали направити особі, що звернулась із адміністративним позовом.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Сумський окружний адміністративний суд шляхом подачі в п'ятиденний строк з дня отримання її копії апеляційної скарги.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Суддя (підпис) О.М. Кунець

З оригіналом згідно

Суддя О.М. Кунець