Номер провадження: 22-ц/785/6444/15
Головуючий у першій інстанції ОСОБА_1
Доповідач Вадовська Л. М.
16.07.2015 року м. Одеса
Суддя колегії суддів судової палати у цивільних справах апеляційного суду Одеської області Вадовська Л.М., ознайомившись з апеляційною скаргою представника ОСОБА_2 в інтересах ОСОБА_3 на ухвалу Київського районного суду м. Одеси від 2 лютого 2015 року в справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_5, ОСОБА_3 про стягнення грошових коштів, зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про визнання договору позики та акту приймання-передачі грошових коштів недійсними, зустрічним позовом ОСОБА_5 до ОСОБА_6 про визнання договору позики та акту приймання-передачі грошових коштів недійсними, -
Апеляційну скаргу на ухвалу Київського районного суду м. Одеси від 2 лютого 2015 року подано 25 червня 2015 року.
Строк апеляційного оскарження дотримано з наступних підстав.
Встановлено, що ухвалу постановлено 2 лютого 2015 року без участі ОСОБА_3
У відповідності до частини 2 статті 294 ЦПК України у разі, якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали. На порушення вимог статті 222 ЦПК України судом копію ухвали від 2 лютого 2015 року ОСОБА_3 не надіслано. Апеляційну скаргу на ухвалу подано 25 червня 2015 року (а.с.180-181). За таких обставин, у сенсі положень частини 2 статті 294 ЦПК України апеляційна скарга є такою, що подана з дотриманням строку на апеляційне оскарження.
Апеляційна скарга оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 295 ЦПК України. Судовий збір сплачено. Апеляційне провадження у справі підлягає відкриттю.
В порядку підготовки справи до розгляду необхідно виконати вимоги статей 298, 301 ЦПК України.
Керуючись ст.297 ЦПК України , -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою представника ОСОБА_2 в інтересах ОСОБА_3 на ухвалу Київського районного суду м. Одеси від 2 лютого 2015 року в справі за позовом ОСОБА_4 до ОСОБА_5, ОСОБА_3 про стягнення грошових коштів, зустрічним позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4 про визнання договору позики та акту приймання- передачі грошових коштів недійсними, зустрічним позовом ОСОБА_5 до ОСОБА_6 про визнання договору позики та акту приймання-передачі грошових коштів недійсними.
Копію апеляційної скарги та додані до неї матеріали надіслати особам, які беруть участь у справі.
Суддя Л.М.Вадовська