Справа № 1323/7103/2012
Провадження № 3/1323/2379/2012
25.12.2012 року суддя Стрийського міськрайонного суду Львівської області Янів Н. М. , розглянувши матеріали, які надійшли від заступника начальника Стрийського МВ ГУМВСУ у Львівської області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, непрацюючого, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2,
за ст. 173 КУпАП,
01.12.2012р. близько 04.20 год. ОСОБА_1, перебуваючи в стані алкогольного сп»яніння пошкодив навісний замок на вхідних дверях у приміщенні Стрийського міськрайонного суду, що по вул. Валова в м. Стрию, чим порушив громадський порядок.
ОСОБА_1 свою вину визнав повністю, щиро розкаявся у вчиненому, пояснив, що більше подібного не вчинить.
Його вина у вчиненні даного правопорушення доводиться протоколом про адміністративне правопорушення серії ЛВ № 0196969 від 06.12.2012р., висновком по факту спрацювання охоронної сигналізації Стрийського міськрайонного суду, протоколом прийому телефонного повідомлення, протоколом огляду місця події, висновком медичного огляду, поясненнями правопорушника, характеристикою.
Враховуючи наведене, особу порушника, що позитивно характеризується по місцю проживання, вбачаю в його діях ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого за ст. 173 КупАП та вважаю за необхідне накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись ст.ст. 283, 284, КУпАП,
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення - штраф в розмірі 68 / шістдесят вісім / гривень.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду Львівської області через Стрийський міськрайонний суд.
Постанова вступає в законну силу після закінчення строку на її оскарження та підлягає пред'явленню до виконання протягом трьох місяців.
Суддя: ОСОБА_2