Ухвала від 30.01.2007 по справі 2о-12007року

Машівський районний суд Полтавської області

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 2о-1 2007 року

ЗО січня 2007 року. Машівський районний суд Полтавської області у складі:

головуючого-судді РЯДНИНИ В.М.

при секретарі ДУЗЕНКО С.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в смт. Машівка цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту пільгового стажу, -

ВСТАНОВИВ:

Заявник звернувся до суду з заявою про встановлення факту пільгового стажу, мотивуючи свої вимоги наступним:

Вона, ОСОБА_1 з 1969 року розпочала свою трудову діяльність на різних роботах. В період з 1972 -1974 p.p. працювала дояркою, а в 1975 році телятницею.

В період за 1979 - 1981 роки також працювала дояркою в ІНФОРМАЦІЯ_1. Однак в трудовій книжці зроблено помилковий запис, що вона працювала не дояркою а телятницею.

Заявник ОСОБА_1 двічі в судове засідання не з'явилася хоча їй завчасно було повідомлено про день, місце та час слухання справи судовою повісткою.

На підставі викладеного та керуючись ст. 207 ч.І п.З ЦПК України, суд, -

УХВАЛИВ:

Цивільну справу за заявою ОСОБА_1 про встановлення факту пільгового стажу -залишити без розгляду.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду може бути подана протягом 5 днів з дня проголошення ухвали.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Полтавської області на протязі 10 діб після поданої заяви про апеляційне оскарження.

Ухвала надрукована власноручно головуючим Рядниною В.М. і є оригіналом.

Суддя Машівського районного суду В.М. Ряднина

Попередній документ
467326
Наступний документ
467328
Інформація про рішення:
№ рішення: 467327
№ справи: 2о-12007року
Дата рішення: 30.01.2007
Дата публікації: 21.08.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Машівський районний суд Полтавської області
Категорія справи: