Справа № 263/9477/13-п
Провадження №3/263/2192/2013
30 вересня 2013 року Суддя Жовтневого районного суду м.Маріуполя Степанова С.В., розглянувши матеріали, які надійшли з Жовтневого РВ ММУ УМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, ІПН НОМЕР_1, не працюючого, проживає в ІНФОРМАЦІЯ_2, б. 3, кв. 9, за ч. 3 ст.178 КпАП України,
05 вересня 2013 року о 18 - 25 год., ОСОБА_1, знаходячись в громадському місці - біля будинку № 77, по бул. Шевченко, в Жовтневому районі, в м. Маріуполі - розпивав пиво, будучі двічі протягом року притягнутим до адміністративного стягнення за аналогічні правопорушення, чим скоїв адміністративне правопорушення передбачене ч.3 ст.178 КпАП України.
До суду ОСОБА_2 не з'явився з невідомих причин, про час та місце розгляду справи був повідомлений в порядку, встановленому законом.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що в діях ОСОБА_1 вбачається вина в скоєні правопорушення, передбаченого ст. 178 ч.3 КпАП України, що підтверджується протоколом ДО № 045103 від 05.09.2013 року, рапортом інспектора ПС БПС ММУ УМВСУ в Донецькій області від 05.09.2013 року, довідкою стосовно притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, поясненнями ОСОБА_1, які містяться в протоколі, в яких він визнав свою вину в скоєному правопорушенні.
Таким чином, суд вважає, що вина правопорушника доведена в повному обсязі, а дії правильно кваліфіковані за ст. 178 ч.3 КУпАП.
При накладенні адміністративного стягнення на ОСОБА_1 враховується характер вчиненого ним правопорушення, особа правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, а саме те, що він не працює, визнав провину в скоєному правопорушенні, у зв'язку з чим до ОСОБА_1 слід застосувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 119 грн.
Керуючись ст. 33,178 ч.3 КУпАП, -
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 178 ч.3 КУпАП та накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в дохід держави в сумі 119 грн.
На постанову може бути подано апеляційну скаргу або внесено протест прокурора в Апеляційний суд Донецької області через Жовтневий районний суд м. Маріуполя протягом 10 днів з дня винесення постанови.
Постанова може бути пред'явлена до виконання протягом трьох місяців, з наступного дня після набрання нею законної сили.
Суддя: С.В. Степанова