Справа № 758/9778/13-п
Категорія 133
30 липня 2013 року cуддя Подільського районного суду м.Києва Швиденко В. А., розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ Подільського РУ ГУ МВС в м. Києві, про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Кролевця Сумської обл., українця, громадянина України, зареєстрованого та проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,
за ст. 122-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ОСОБА_1 14 липня 2013 року приблизно о 04 годині 20 хвилин керуючи автомобілем марки «Заз», державний номерний знак НОМЕР_1, в м. Києві по бул. Дружби Народів, 28, в порушення вимог п. 2.4 Правил дорожнього руху України, не виконав вимогу про зупинку, подані за допомогою жезла та свистка. Даний автомобіль було зупинено після переслідування на службовому автомобілі марки «Део», державний номерний знак 2000.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю, щиро розкаявся та підтвердив викладені у протоколі про адміністративне правопорушення обставини.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку про винність ОСОБА_1 у скоєнні адміністративного правопорушення, що підтверджується доказами, які містяться в протоколі про адміністративне правопорушення (а.с. 1).
Враховуючи обставини скоєного правопорушення, дані про особу правопорушника, наявність такої пом'якшуючої обставини, як розкаяння каяття винного, відсутність обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, вважаю необхідним притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 283, 284, 294 КУпАП України, суддя -
Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 122-2 КУпАП України, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі дев'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 153 (сто п'ятдесят три) гривні.
Строк пред'явлення постанови до виконання - три місяці з моменту набрання нею законної сили.
Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду через Подільський районний суд м. Києва або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з моменту винесення.
Суддя В. А. Швиденко