Ухвала від 27.12.2012 по справі 0516/7204/2012

Справа № 2-а/0516/366/2012

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі.

27 грудня 2012 року

м Дружківка

Суддя Дружківського міського суду Донецької області Сєрікова О.О., розглянувши адміністративну позовну заяву ОСОБА_1 до Відділу Державної автомобільної інспекції МВ УМВС м.Дружківка в Донецькій області про визнання протиправними дій державного інспектора відділу ДАІ Дружківського МВ ГУМВС,

ВСТАНОВИВ:

Позивач ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Відділу Державної автомобільної інспекції МВ УМВС м.Дружківка в Донецькій області, в якому просить суд скасувати постанову Серія АН1 № 039931 від 17 грудня 2012 року про притягнення до адміністративної відповідальності.

Позовну заяву подано особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність, з додержанням вимог ст.106 КАС України. Позовну заяву належить розглядати в порядку адміністративного судочинства і, згідно з ч.3 ст. 18 КАС України, вона підсудна Дружківському міському суду Донецької області як адміністративному суду.

Інших підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду чи відмови у відкритті провадження немає.

Керуючись ст. 107 КАС України,

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до Відділу Державної автомобільної інспекції МВ УМВС м.Дружківка в Донецькій області про визнання протиправними дій державного інспектора відділу ДАІ Дружківського МВ ГУМВС.

Призначити справу до судового розгляду на 02 січня 2013 року на 9:00:00 год., який буде проведено у приміщенні Дружківського міського суду суддею Сєріковою О.О. одноособово.

Запропонувати відповідачу в разі невизнання адміністративного позову подати в зазначений строк письмові заперечення проти позову та докази, які у нього є (суб'єкту владних повноважень у разі заперечення проти позову обов'язково надати всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов).

Копії ухвали направити особам, які беруть участь у справі, відповідачеві також направити копії позовної заяви та додані до неї документи.

Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту ухвалення.

Суддя ОСОБА_2

Попередній документ
45326739
Наступний документ
45326741
Інформація про рішення:
№ рішення: 45326740
№ справи: 0516/7204/2012
Дата рішення: 27.12.2012
Дата публікації: 26.06.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дружківський міський суд Донецької області
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема зі спорів щодо:; дорожнього руху; транспорту та перевезення пасажирів; дорожнього руху