Кіровоградської області
"09" лютого 2007 р.
Справа № 6/296
Господарський суд Кіровоградської області у складі судді Баранця О.М., розглянувши матеріали справи № 6/296
за позовом: комунального підприємства "Кіровоградводоканал", м. Кіровоград
до відповідача: Державної податкової інспекції у м. Кіровограді, м. Кіровоград
про скасування актів
Представники:
від позивача - Протосовицька Н.В., довіреність № 970/01 від 14.11.2006 року;
від відповідача - Скрипник О.М., довіреність № 170 від 15.08.2006 року.
Час прийняття постанови - 15 : 02
Комунальне підприємство «Кіровоградводоканал» подало позов про скасування податкових повідомлень-рішень Державної податкової інспекції у м. Кіровограді № 0003491800/1 від 03.07.2006 року, № 0003501800/1 від 03.07.2006 року, № 0003511800/1 від 03.07.2006 року, № 0003521800/1 від 03.07.2006 року, № 0003531800/1 від 03.07.2006 року, № 0003541800/1 від 03.07.2006 року, № 0003551800/1 від 03.07.2006 року, № 0003561800/1 від 03.07.2006 року.
На підставі ст. 51 Кодексу адміністративного судочинства України комунальне підприємство «Кіровоградводоканал» за результатами проведеної звірки розбіжностей просить скасувати податкові повідомлення-рішення від 03.07.2006 року № 0003511800/1 по комунальному податку в частині стягнення штрафних санкцій в розмірі 336,60 грн.; № 0003551800/1 по збору за забруднення навколишнього природного середовища в частині стягнення штрафних санкцій в розмірі 847,62 грн.; № 0003521800/1 по збору за спеціальне водокористування в частині стягнення штрафних санкцій в розмірі 9103,76 грн.; № 0003531800/1 по збору за спеціальне водокористування в частині стягнення штрафних санкцій в розмірі 21342,94 грн.
Позивач вважає позов таким, що підлягає задоволенню з наступних підстав.
При розрахунку штрафних санкцій Державна податкова інспекція у м. Кіровограді не врахувала фактичну сплату комунальним підприємством «Кіровоградводоканал» грошових коштів в погашення заборгованості по комунальному податку, збору за спеціальне використання природних ресурсів, збору за забруднення природного середовища. Штрафні санкції по комунальному податку визначені без дотримання строків передбачених п.п. 15.1.1 п. 15.1 ст. 15 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».
Державна податкова інспекція у м. Кіровограді заперечує проти задоволення позовних вимог.
У випадку коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків визначених Законом України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», нарахування штрафних (фінансових) санкцій здійснюється відповідно до норм чинного законодавства. Визначення штрафних санкцій передбачених п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" здійснюється на підставі факту несвоєчасної сплати узгодженого податкового зобов'язання в зв'язку з чим норми передбачені п.п. 15.1.1 п. 15.1 ст. 15 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" не поширюються на нарахування штрафних санкцій.
Податковий борг погашається попередньо погашенню податкових зобов'язань, які не є податковим боргом, у порядку календарної черговості його виникнення, а в разі одночасного його виникнення за різними податками, зборами (обов'язковими платежами) у рівних пропорціях. Актами невиїзної документальної перевірки встановлено порушення позивачем граничного строку сплати узгодженого зобов'язання з комунального податку, збору за спеціальне використання водних ресурсів від підприємств житлово-комунального господарства, збору за забруднення навколишнього природного середовища, а тому підстав для скасування спірних податкових повідомлень-рішень немає.
Ухвалою від 06.02.2007 року була прийнята відмова від позову комунального підприємства "Кіровоградводоканал" в частині скасування податкових повідомлень-рішень від 03.07.2006 року № 0003491800/1 по комунальному податку, № 0003501800/1 по комунальному податку, № 0003541800/1 по збору за забруднення навколишнього природного середовища, № 0003561800/1 по збору за забруднення навколишнього природного середовища. Закрито провадження у справі в частині скасування податкових повідомлень-рішень від 03.07.2006 року № 0003491800/1 по комунальному податку, № 0003501800/1 від 03.07.2006 року по комунальному податку, № 0003541800/1 від 03.07.2006 року по збору за забруднення навколишнього природного середовища, № 0003561800/1 від 03.07.2006 року по збору за забруднення навколишнього природного середовища.
09.02.2007 року проголошена вступна та резолютивна частина постанови, яка виготовлена в повному обсязі 12.02.2007 року.
Розглянувши матеріали даної справи, заслухавши пояснення представників сторін, здійснивши оцінку наявних в матеріалах справи доказів, господарський суд, -
За результатами проведення Кіровоградською об'єднаною державною податковою інспекцією невиїзної документальної перевірки питання дотримання граничних строків сплати узгодженого податкового зобов'язання комунальним підприємством «Кіровоградводоканал» складено акт № 211/15-3/05398770 від 27.03.2006 року.
Встановлено, що комунальним підприємством «Кіровоградводоканал» сплатило задекларовані суми податкового зобов'язання по збору за забруднення навколишнього природного середовища з порушенням встановлених строків відповідно до розрахунку штрафних санкцій доданих до акту.
Державна податкова інспекція у м. Кіровограді податковим повідомленням-рішенням № 0003551800/0 від 14.04.2006 року на підставі п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» за затримку на 85 календарних днів граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання в розмірі 30297,95 грн. комунальне підприємство «Кіровоградводоканал» зобов'язано сплатити штраф у розмірі 20 % у сумі 6059,59 грн. по збору за забруднення навколишнього природного середовища.
За результатами проведення Кіровоградською об'єднаною державною податковою інспекцією невиїзної документальної перевірки питання дотримання граничних строків сплати узгодженого податкового зобов'язання комунальним підприємством «Кіровоградводоканал» складено акт № 210/15-3/05398770 від 27.03.2006 року.
Встановлено, що комунальним підприємством «Кіровоградводоканал» сплатило задекларовані суми податкового зобов'язання по збору за спеціальне використання природних ресурсів з порушенням встановлених строків відповідно до розрахунку штрафних санкцій доданих до акту.
Державна податкова інспекція у м. Кіровограді податковим повідомленням-рішенням № 0003521800/0 від 14.04.2006 року на підставі п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» за затримку на 88 календарних днів граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання в розмірі 649322,35 грн. комунальне підприємство «Кіровоградводоканал» зобов'язано сплатити штраф у розмірі 20 % у сумі 129864,47 грн. по збору на спеціальне використання природних ресурсів.
Державна податкова інспекція у м. Кіровограді податковим повідомленням-рішенням № 0003531800/0 від 14.04.2006 року на підставі п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» за затримку на 30 календарних днів граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання в розмірі 523588,60 грн. комунальне підприємство «Кіровоградводоканал» зобов'язано сплатити штраф у розмірі 10 % у сумі 52358,86 грн. по збору на спеціальне використання природних ресурсів..
За результатами проведення Кіровоградською об'єднаною державною податковою інспекцією невиїзної документальної перевірки питання дотримання граничних строків сплати узгодженого податкового зобов'язання комунальним підприємством «Кіровоградводоканал» складено акт № 212/15-3/05398770 від 27.03.2006 року.
Встановлено, що комунальним підприємством «Кіровоградводоканал» сплатило задекларовані суми податкового зобов'язання по комунальному податку з порушенням встановлених строків відповідно до розрахунку штрафних санкцій доданих до акту.
Державна податкова інспекція у м. Кіровограді податковим повідомленням-рішенням № 0003511800/0 від 14.04.2006 року на підставі п.п. 17.1.7 п. 17 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» за затримку на 9 календарних днів граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання в розмірі 10377,30 грн. комунальне підприємство «Кіровоградводоканал» зобов'язано сплатити штраф у розмірі 10 % у сумі 1037,73 грн. по комунальному податку.
Державна податкова інспекція у м. Кіровограді рішенням № 4618/10/25-018 від 30.06.2006 року за результатами розгляду первинної скарги комунального підприємства «Кіровоградводоканал» залишила без змін податкові повідомлення-рішення № 0003511800/0 від 14.04.2006 року, № 0003531800/0 від 14.04.2006 року, № 0003551800/0 від 14.04.2006 року, скасувала податкове повідомлення-рішення № 0003521800/0 від 14.04.2006 року у частині 5483,90 грн. застосованих штрафних санкцій, збільшила на 5483,90 грн. штрафні санкції визначені у податковому повідомленні-рішенні № 0003531800/0 від 14.04.2006 року та збільшила на 2283,61 грн. штрафні санкції визначені у податковому повідомленні-рішенні № 0003551800/0 від 14.04.2006 року.
Державна податкова інспекція у м. Кіровограді податковим повідомленням-рішенням № 0003511800/1 від 03.07.2006 року на підставі п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» за затримку на 9 календарних днів граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання в розмірі 10377,24 грн. комунальне підприємство «Кіровоградводоканал» зобов'язано сплатити штраф у розмірі 10 % у сумі 1037,73 грн. по комунальному податку.
Державна податкова інспекція у м. Кіровограді податковим повідомленням-рішенням № 0003521800/1 від 03.07.2006 року на підставі п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» за затримку на 88 календарних днів граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання в розмірі 621902,85 грн. комунальне підприємство «Кіровоградводоканал» зобов'язано сплатити штраф у розмірі 20 % у сумі 124380,57 грн. по збору на спеціальне використання природних ресурсів.
Державна податкова інспекція у м. Кіровограді податковим повідомленням-рішенням № 0003531800/1 від 03.07.2006 року на підставі п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» за затримку на 30 календарних днів граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання в розмірі 578427,60 грн. комунальне підприємство «Кіровоградводоканал» зобов'язано сплатити штраф у розмірі 10 % у сумі 57842,76 грн. по збору на спеціальне використання природних ресурсів..
Державна податкова інспекція у м. Кіровограді податковим повідомленням-рішенням № 0003551800/1 від 03.07.2006 року на підставі п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» за затримку на 85 календарних днів граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання в розмірі 41716,00 грн. комунальне підприємство «Кіровоградводоканал» зобов'язано сплатити штраф у розмірі 20 % у сумі 8343,20 грн. по збору за забруднення навколишнього природного середовища.
Господарський суд вважає позов таким, що підлягає задоволенню з наступних підстав.
Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України (ч. 2 ст. 19 Конституції України).
Підставою для нарахування штрафних санкцій в спірних податкових повідомленнях-рішеннях визначено п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».
Відповідно до п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах: при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу; при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.
Господарський суд вважає, що органи державної податкової служби мають право на підставі висновків актів перевірок дотримання граничних строків сплати узгоджених податкових зобов'язань на підставі п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" визначати податкове зобов'язання про зобов'язання платників податків сплатити штраф у випадку якщо строки сплати податків та зборів визначені Законом України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" або іншими Законами про оподаткування.
В мотивувальній частині рішення Державної податкової інспекції у м. Кіровограді № 4618/10/25-018 від 30.06.2006 року за результатами розгляду первинної скарги комунального підприємства «Кіровоградводоканал» вказано, що штрафні санкції відповідно до п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» було нараховано за несвоєчасну сплату податкового зобов'язання по комунальному податку, збору за спеціальне використання природних ресурсів, збору за забруднення навколишнього середовища.
Порядок та строки сплати комунального податку визначається рішеннями Кіровоградської міської ради від 28.12.1999 року № 431, від 23.12.2003 року № 608.
Порядок та строки сплати збору за спеціальне використання природних ресурсів визначається Постановою Кабінету Міністрів України № 1494 від 16.08.1999 року «Про затвердження Порядку справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту».
Порядок та строки сплати збору за забруднення навколишнього середовища визначається Постановою Кабінету Міністрів України № 303 від 01.03.1999 року «Про затвердження Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору».
Ст. 92 Конституції України встановлено, що виключно законами України визначаються система оподаткування, податки та збори.
Відповідно до ст. 2 Закону України "Про систему оподаткування" система оподаткування - це сукупність податків та зборів (обов'язкових платежів) до бюджетів та державних цільових фондів, що справляються у встановленому законами України порядку.
Збір за спеціальне використання природних ресурсів, збір за забруднення навколишнього природного середовища віднесено до загальнодержавних податків, зборів (обов'язкових платежів), комунальний податок до місцевих податків (ст.ст 14, 15 Закону України "Про систему оподаткування").
Ставки, механізм справляння податків та зборів (обов'язкових платежів) не можуть встановлюватися або змінюватися іншими законами України, крім законів про оподаткування (ст. 1 Закону України "Про систему оподаткування").
Постанова Кабінету Міністрів України від 01.03.1999 року № 303 "Про затвердження порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору" та Постанова Кабінету Міністрів України від 16.08.1999 року № 1494 «Про затвердження Порядку справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту» не є законами про оподаткування. Не є Законом про оподаткування і рішення Кіровоградської міської ради від 28.12.1999 року № 431, від 23.12.2003 року № 608.
Встановлення місцевих податків і зборів та розмірів їх ставок у межах, визначених законом відноситься до компетенції Кіровоградської міської ради (п. 24 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування»), але Державна податкова інспекція у м. Кіровограді не має права нараховувати штрафні санкції за несвоєчасну сплату комунального податку відповідно до п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».
З огляду на викладене, господарський суд вважає неправомірними дії податкової служби щодо нарахування позивачу за спірним податковим повідомленням - рішенням штрафних санкцій за несвоєчасну сплату податкового зобов'язання по комунальному податку, збору за спеціальне використання природних ресурсів, збору за забруднення навколишнього середовища.
Крім того, господарський суд вважає за необхідне зазначити наступне.
П.п. 15.1.1. п. 15.1. ст. 15 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" передбачено, що податковий орган має право самостійно визначити суму податкових зобов'язань платника податків у випадках, визначених цим Законом, не пізніше закінчення 1095 дня, наступного за останнім днем граничного строку подання податкової декларації. Якщо протягом зазначеного строку податковий орган не визначає суму податкових зобов'язань, платник податків вважається вільним від такого зобов'язання.
Відповідно до п. 1.11 ст. 1 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків до контролюючого органу у строки, встановлені законодавством, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податку, збору (обов'язкового платежу).
Таким чином в тексті вказаного закону в термін податкова декларація включається і розрахунки по комунальному податку.
Відповідно до п.п. 17.3 ст. 17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" сплата (стягнення) штрафних санкцій, передбачених статтею 17 (а при донарахуванні підприємству штрафних санкцій за несвоєчасну сплату комунального податку застосовувалась п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17) донараховані суми прирівнюються до податку (податкового зобов'язання).
Державна податкова інспекція не надала господарському суду розрахунок комунального податку № 265421 від 04.02.2003 року за несвоєчасну сплату по строку сплати 19.02.2003 року комунального податку нараховано штрафні санкції в сумі 336,00 грн. Податковий орган не надав господарському суду доказів порушення комунальним підприємством «Кіровоградводоканал» строків подання розрахунку комунального податку № 265421 від 04.02.2003 року.
Відповідно підпункту 15.1.1. п. 15.1. ст. 15 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" граничний строк самостійного визначення відповідачем податкових зобов'язання, у даному випадку податкових зобов'язань з штрафних санкцій за порушення граничних строків сплати комунального податку - 02.2006 року.
Враховуючи те, що штрафна санкція є податком і в підприємства виникають податкові зобов'язання то, відповідно до п.15.1.1 ст. 15 податковий орган має право самостійно визначити суму податкових зобов'язань платника податків в випадках визначених даним Законом, але не пізніше закінчення 1095 днів, наступних за останнім днем граничного терміну подання податкової декларації. Якщо на протязі зазначеного терміну податковий орган не визначає суму податкових зобов'язань (в даному випадку не донараховує штрафні санкції за несвоєчасну сплату комунального) то платник податку вважається звільненим від такого податкового зобов'язання.
За таких обставин, штрафні санкції за порушення граничних строків сплати узгодженого податкового зобов'язання з комунального податку обчисленого за розрахунком № 265421 від 04.02.2003 року визначені податковим повідомленням-рішенням № 0003511800/0 від 14.04.2006 року та № 0003511800/1 від 03.07.2006 року з порушенням строку давності, передбаченого п.п. 15.1.1 п. 15.1 ст. 15 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами".
Господарський суд вважає, що 1095 днів за останнім днем після граничного строку подання декларації або розрахунку є цілком достатнім строком для нарахування штрафних санкцій.
Штрафні санкції, нарахування яких здійснюється на підставі п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами", не є окремим податковим зобов'язанням, а є нарахуванням у вигляді відсотків на узгоджену суму податкового зобов'язання, тобто походять від останнього та нерозривно з ним пов'язані. Законом України "Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" не містить яких - не будь особливих умов щодо застосування строків давності до вказаних штрафних санкцій.
Комунальне підприємство «Кіроградводоканал» не згодне з нарахуванням штрафних санкцій по податкових повідомленнях-рішеннях № 0003551800/1 по збору за забруднення навколишнього природного середовища в частині стягнення штрафних санкцій в розмірі 847,62 грн.; № 0003521800/1 по збору за спеціальне водокористування в частині стягнення штрафних санкцій в розмірі 9103,76 грн.; № 0003531800/1 по збору за спеціальне водокористування в частині стягнення штрафних санкцій в розмірі 21342,94 грн. мотивуючи наступним.
Позивач фактично сплачував грошові кошти відповідно до договорів розстрочення № 29 від 08.06.2001 року, № 10 від 21.02.2005 року, а відповідач зарахував грошові кошти сплачені комунальним підприємством «Кіровоградводоканал» в оплату податкового боргу по збору за забруднення навколишнього природного середовища та збору за спеціальне водокористування. Позивач подавав уточнюючи розрахунки, а відповідач зарахував суми вказані в уточнюючих розрахунках як фактичну сплату податкового боргу по збору за спеціальне водокористування. Вказані обставини не можуть бути підставою для скасування податкових повідомлень-рішень оскільки податкових органом були нараховані штрафні санкції за конкретні збори і у випадку обгрунтованості в цій частині позовних вимог наслідком є висновок про неправомірність дій податкового органу, а відповідно збільшення розміру штрафних санкцій. Має значення настання визначеного законом про оподаткування строку сплати податку або збору та несплата платником податків визначених сум у встановлений строк.
Крім того, господарський суд вважає, що товариство з обмеженою відповідальністю «Водне господарство» не має право сплачувати судовий збір за комунальне підприємство «Кіровоградводоканал». Відповідно до довідки № 28180 (т. 1 а.с. 96) комунальне підприємство «Кіровоградводоканал» не виключено з єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, а тому на підставі ч. 2 ст. 33 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» товариство з обмеженою відповідальністю «Водне господарство» не може бути правонаступником комунального підприємства «Кіровоградводоканал».
Комунальне підприємство «Кіровоградводоканал» сплатило судовий збір в сумі 3,40 грн. згідно квитанції № 18 від 16.10.2006 року (т. 1 а.с. 78).
Враховуючи задоволення позову з Державного бюджету України на користь позивача необхідно стягнути 3,40 грн.
Керуючись ч. 2 ст. 19 Конституції України, ст. ст. 71, 94, 160, 162, 163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України господарський суд, -
1. Позов задовольнити повністю.
2. Скасувати податкове повідомлення - рішення Державної податкової нспекції у м. Кіровограді № 0003511800/1 від 03.07.2006 року в частині зобов'язання комунального підприємства «Кіровоградводоканал» сплатити штраф у сумі 336,60 грн. по комунальному податку.
3. Скасувати податкове повідомлення - рішення Державної податкової нспекції у м. Кіровограді № 0003521800/1 від 03.07.2006 року в частині зобов'язання комунального підприємства «Кіровоградводоканал» сплатити штраф у сумі 9103,76 грн. по збору на спеціальне використання природних ресурсів.
4. Скасувати податкове повідомлення - рішення Державної податкової нспекції у м. Кіровограді № 0003531800/1 від 03.07.2006 року в частині зобов'язання комунального підприємства «Кіровоградводоканал» сплатити штраф у сумі 21342,94 грн. по збору на спеціальне використання природних ресурсів.
5. Скасувати податкове повідомлення - рішення Державної податкової нспекції у м. Кіровограді № 0003551800/1 від 03.07.2006 року в частині зобов'язання комунального підприємства «Кіровоградводоканал» сплатити штраф у сумі 847,62 грн. по збору за забруднення навколишнього природного середовища.
6. Стягнути з Державного бюджету України (рахунок № 31118095600002, УДК у м. Кіровограді ГУДКУ у Кіровоградській області, МФО 823016, ідентифікаційний код 24145329, код платежу за бюджетною класифікацією 22090200, символ звітності банку 095) на користь комунального підприємства «Кіровоградводоканал» (25006, м. Кіровоград, вул. Озерна балка, 3а, п/р № 26001052901960 в КФ КБ «Приватбанк», МФО 323583, код 05398770), - судовий збір в сумі 3,40 грн.
7. Після набрання судовим рішенням законної сили, за заявою стягувача, буде виданий виконавчий лист.
8. Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений Кодексом адміністративного судочинства України, постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до Дніпропетровського апеляційного господарського суду через господарський суд Кіровоградської області. Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення, а в разі складання постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України з дня складання в повному обсязі. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження, і копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя
О.М.Баранець