643/7212/13-п
25.06.2013 м. Харків
Суддя Московського районного суду м. Харкова Задорожна А.М., розглянувши матеріали, які надійшли від заступника начальника Московського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, непрацюючого, мешканця ІНФОРМАЦІЯ_2, просп. 50-річчя ВЛКСМАДРЕСА_1, до адміністративної відповідальності протягом року не притягувався,
за ч. 1 ст. 178 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
28.03.2013 о 19 годині в м. Харкові по просп. 50-річчя ВЛКСМ, буд. 59, ОСОБА_1 розпивав алкогольні напої (пиво) в громадському місці.
Вина ОСОБА_1 підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення від 10 травня 2013 року, даними з його письмових пояснень та пояснень його матері.
Оцінивши надані докази, в діях
ОСОБА_1 вбачаю склад правопорушення, передбаченого ст. 197 Кодексу України про адміністративне правопорушення, а саме, розпивання алкогольних напоїв на вулицях.
Відповідно до ст. 13 Кодексу України про адміністративні правопорушення до осіб віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років, які вчинили адміністративні правопорушення, застосовуються заходи впливу, передбачені статтею 24-1 цього Кодексу. У разі вчинення особами віком від шістнадцяти до вісімнадцяти років адміністративних правопорушень, передбачених статтями 44, 51, 121-127, частинами першою, другою і третьою статті 130, статтею 139, частиною другою статті 156, статтями 173, 174, 185, 190-195 цього Кодексу, вони підлягають адміністративній відповідальності на загальних підставах. З урахуванням характеру вчиненого правопорушення та особи правопорушника до зазначених осіб (за винятком осіб, які вчинили правопорушення, передбачені статтею 185) можуть бути застосовані заходи впливу, передбачені статтею 24-1 цього Кодексу.
Враховуючи конкретні обставини справи, вчинення правопорушення неповнолітнім, відсутність обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, дійшов висновку, що, відповідно до ст. ст. 13, 24-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, до ОСОБА_1 належить застосувати заходи впливу у виді попередження.
Керуючись ст.ст. 13, 24-1 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
До неповнолітнього ОСОБА_1 за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 187 Кодексу України про адміністративні правопорушення, застосувати захід впливу виді попередження.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку на подання апеляційної скарги.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня її винесення.
Апеляційна скарга подається до апеляційного суду Харківської області через Московський районний суд м. Харкова.
Суддя Задорожна А.М.