12.06.2015 Єдиний унікальний № 371/1143/15-п
Іменем України
Єдиний унікальний № 371/1143/15-п
Провадження № 3/371/578/15
12 червня 2015 року м. Миронівка
Суддя Миронівського районного суду Київської області , розглянувши справу про адміністративне правопорушення, що надійшла від начальника Миронівського РВ ГУ МВС України в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2., не працюючого
за ст.. 187 ч. 2 КУпАП
відповідно до протоколу серії КХ № 0097645 у справі про адміністративне правопорушення, складеного ДІМ Миронівського РВ л-м м-ї ОСОБА_2, ОСОБА_1 6 червня 2015 року о 23-20 год. Під час перевірки адміннаглядного за місцем його проживання, останній був відсутній, чим порушив п. 2 ухвали Миронівського районного суду.
Згідно з ст. 256 ч.1 КУпАП у протоколі про адміністративне правопорушення зазначаються: дата і місце його складення, посада, прізвище, ім'я, по батькові особи, яка склала протокол; відомості про особу, яка притягається до адміністративної відповідальності (у разі її виявлення); місце, час вчинення і суть адміністративного правопорушення; нормативний акт, який передбачає відповідальність за дане правопорушення; прізвища, адреси свідків і потерпілих, якщо вони є; пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності; інші відомості, необхідні для вирішення справи. Якщо правопорушенням заподіяно матеріальну шкоду, про це також зазначається в протоколі.
Згідно з ст. 1 Закону України « Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» адміністративний нагляд - це система тимчасових примусових профілактичних заходів спостереження і контролю за поведінкою окремих осіб, звільнених з місць позбавлення волі, що здійснюється органами внутрішніх справ.
Відповідно до ст. 187 ч.2 КУпАП відповідальність настає за повторне протягом року порушення правил адміністративного нагляду: неявка за викликом органу внутрішніх справ у вказаний термін і ненадання усних або письмових пояснень з питань, пов'язаних з виконанням правил адміністративного нагляду; неповідомлення працівників органу внутрішніх справ, які здійснюють адміністративний нагляд, про зміну місця роботи чи проживання або про виїзд за межі району (міста) у службових справах; порушення заборони виходу з будинку (квартири) у визначений час, який не може перевищувати восьми годин на добу; порушення заборони перебування у визначених місцях району (міста); нереєстрація в органі внутрішніх справ .
Протокол про адміністративне правопорушення про вчинення ОСОБА_3 правопорушення, передбаченого ст. 187 ч.2 КУпАП , складений з невідповідністю вимогам ст. 256 ч.1 КУпАП, а саме протокол не містить суті адміністративного правопорушення, до протоколу не надані допустимі докази про вчинення ОСОБА_1 правопорушення протягом року повторно, під час складення протоколу про адміністративне правопорушення не з'ясовано місце перебування ОСОБА_4 під час проведення перевірки .
Зазначені порушення в сукупності не дають можливості вирішити питання про наявність у діях ОСОБА_4 події адміністративного правопорушення, а тому провадження у справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю.
Керуючись ст. ст. 247, 256 КУпАП, на підставі ст.. 187 ч.2 КУпАП, ст. 1 Закону України «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі»
провадження у справі про адміністративне правопорушення щодо ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення за ст.. 187 ч.2 КУпАП закрити за відсутністю події адміністративного правопорушення.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області протягом десяти днів з часу проголошення через Миронівський районний суд.
Суддя Підпис Ю.В. Рудик
Згідно з оригіналом
Суддя Ю.В. Рудик