"09" серпня 2011 р.справа № 2а-3572/10/0470
Колегія суддів Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду у складі:
головуючого судді: Панченко О.М.
суддів: Католікяна М.О. Коршуна А.О.
при секретарі судового засідання:ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Дніпропетровську клопотання Управління Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області про поновлення процесуального строку
на апеляційне оскарження постанови Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 08 червня 2010 року у справі №2а-3572/10/0470
за позовом Управління Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кривому Розі Дніпропетровської області
про зобов'язання вчинити дії,-
15 березня 2010 року Управління Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області звернулося до суду з позовом до Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Кривому Розі Дніпропетровської області про зобов'язання вчинити дії щодо включення до актів щомісячної звірки витрат за особовими справами потерпілих.
Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 08 червня 2010 року в задоволенні адміністративного позову відмовлено повністю.
Вступну та резолютивну частину оскаржуваної постанови проголошено за відсутності представника позивача. Повний текст постанови від 08.06.2010 року виготовлено в повному обсязі 12.06.2010 року та направлено відповідачу 11.01.2011 року (а.с.36).
Не погодившись з вказаною постановою суду, 27 січня 2011 Управлінням Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області подано апеляційну скаргу на постанову суду першої інстанції та клопотання про поновлення строку..
Пропуск процесуального строку мотивований тим, що повний текст оскарженої постанови було отримано апелянтом 17 січня 2011 року. (а.с.41).
Розглянувши клопотання про поновлення строку, колегія суддів вважає за необхідне задовольнити його з наступних підстав.
Як вбачається з матеріалів справи, судом першої інстанції направлено оскаржену постанову на адресу апелянта 11.01.2011 року, яка була отримана апелянтом 17.01.2011 року, згідно повідомленню, яке знаходиться в матеріалах справи.
Відповідно до ч.2 ст.186 КАС України апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення.
Згідно з ч.1 ст.102 КАС України пропущений з поважних причин процесуальний строк, встановлений законом, може бути поновлений за клопотанням зацікавленої особи.
Приймаючи до уваги усі обґрунтування пропуску процесуального строку, колегія суддів вважає за необхідне поновити Управлінню Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області строк на апеляційне оскарження постанови Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 08 червня 2010 року.
Керуючись ст.ст.102, 186 КАС України, колегія суддів, -
Клопотання задовольнити.
Поновити Управлінню Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу Дніпропетровської області строк апеляційного оскарження постанови Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 08 червня 2010 року в справі № 2а-3572/10/0470
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення і оскарженню не підлягає.
Головуючий: О.М. Панченко
Судді: М.О. Католікян
ОСОБА_2