Ухвала від 24.04.2015 по справі 826/2871/14

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа: №826/2871/14 Головуючий у 1- й інстанції Гарник К.Ю. Суддя - доповідач: Коротких А. Ю.

УХВАЛА

Іменем України

24 квітня 2015 року м. Київ

Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:

Головуючого судді Коротких А.Ю.,

суддів: Ганечко О.М.,

Літвіної Н.М.,

розглянувши у порядку письмового провадження з власної ініціативи питання про виправлення описок в справі № 826/2871/14 за адміністративним позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Центр теплих покрівель" до державної податкової інспекції у Солом'янському районі Головного управління Міндоходів у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, -

ВСТАНОВИВ:

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 07 квітня 2014 року позов задоволено повністю (а.с.62-63).

Ухвалою судді Київського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2014 року відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою товариства з обмеженою відповідальністю "Центр теплих покрівель" на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 07 квітня 2014 року (а.с. 68).

Ухвалою судді Київського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2014 року апеляційну скаргу товариства з обмеженою відповідальністю "Центр теплих покрівель" на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 07 квітня 2014 року призначено до апеляційного розгляду у відкритому судовому засіданні (а.с. 69).

В ухвалі судді Київського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2014 року про відкриття провадження у справі та в ухвалі судді Київського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2014 року про призначення справи допущено технічні помилки, а саме: зазначені помилкові дати постановлення вищезазначених ухвал.

Відповідно до ст. 169 КАС України суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Відповідно до ч. 2 ст. 169 КАС України питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.

Колегія суддів, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про необхідність виправлення описок в ухвалі судді Київського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2014 року про відкриття провадження у справі та в ухвалі судді Київського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2014 року про призначення справи шляхом виправлення технічних помилок із зазначенням правильних дат постановлення даних ухвал, а саме: « 22 травня 2014 року».

Керуючись ст. ст. 160, 169, 184, 197, 206, 212, 254 КАС України, суд

УХВАЛИВ:

Виправити описки в ухвалі судді Київського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2015 року про відкриття провадження у справі та в ухвалі судді Київського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2015 року про призначення справи.

Зазначити в текстах ухвали судді Київського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2014 року про відкриття провадження у справі та ухвали судді Київського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2014 року про призначення справи правильні дати постановлення вищезазначених ухвал, а саме: « 22 травня 2014 року».

Ухвала набирає законної сили, у порядку, визначеному ст. 254 КАС України, але може бути оскаржена до Вищого адміністративного суду України в порядок і строки, визначені ст. 212 КАС України.

Головуючий суддя: Коротких А.Ю

Судді: Ганечко О.М.

Літвіна Н.М.

Головуючий суддя Коротких А. Ю.

Судді: Ганечко О.М.

Літвіна Н. М.