Апеляційний суд міста Києва
Справа № 22-ц/796/6734/2014 Головуючий у 1-й інстанції - Гайдук С.В.
Доповідач - Кабанченко О.А.
31 березня 2015 року суддя Апеляційного суду м. Києва Кабанченко О.А., розглянувши матеріали апеляційної скарги представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на ухвалу Дарницького районного суду м. Києва від 25 грудня 2014 року в справі за скаргою ОСОБА_1 на дії державного виконавця відділу державної виконавчої служби Дарницького районного управління юстиції у м. Києві Білан Юлії Сергіївни, -
Ухвалою Дарницького районного суду м. Києва від 25 грудня 2014 року відмовлено у задоволенні скарги ОСОБА_1 на дії державного виконавця ВДВС Дарницького РУЮ у м. Києві Білан Ю.С.
Не погоджуючись з ухвалою суду першої інстанції, представник ОСОБА_1 - ОСОБА_2 подав апеляційну скаргу.
6 січня 2015 року, представником ОСОБА_1 - ОСОБА_2 була відправлена поштовою кореспонденцією на адресу Дарницького районного суду м. Києва апеляційна скарга на зазначену ухвалу суду.
Ухвалою Апеляційного суду м. Києва від 14 січня 2015 року, апеляційну скаргу представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 залишено без руху та надано строк для усунення недоліків апеляційної скарги, а саме, для надання доказів на підтвердження поважності причин пропуску строку на апеляційне оскарження.
22 січня 2015 року ОСОБА_1 була отримана копія даної ухвали, що підтверджується зворотнім повідомленням (а.с. 36). Проте, вимоги ухвали виконані не були.
Оскільки недоліки не були усунуті, то відповідно до вимог ч.3 ст.297 ЦПК України, у відкритті апеляційного провадження слід відмовити.
Керуючись ст.ст. 294, 297 ЦПК України, -
Відмовити у відкритті апеляційного провадження в справі за апеляційною скаргою представника ОСОБА_1 - ОСОБА_2 на ухвалу Дарницького районного суду м. Києва від 25 грудня 2014 року.
Ухвала може бути оскаржена протягом двадцяти днів в касаційному порядку.
Суддя: