Ухвала від 20.03.2015 по справі 816/3466/14

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

20 березня 2015 року м. Київ В/800/1591/15

Суддя Вищого адміністративного суду України Маринчак Н.Є.,

перевіривши заяву Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області

про допуск до перегляду Верховним Судом України ухвали Вищого адміністративного суду України від 28 січня 2015 року

у справі №816/3466/14

за позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1

до Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області

про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, вимоги про сплату Боргу (недоїмки), рішення про застосування штрафних санкцій та пені, -

ВСТАНОВИВ:

Кременчуцька об'єднана державна податкова інспекція Головного управління Міндоходів у Полтавській області звернулась до Вищого адміністративного суду України з заявою про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 28 січня 2015 року у справі №816/3466/14 за позовом Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень, вимоги про сплату боргу (недоїмки), рішення про застосування штрафних санкцій та пені.

Відповідно до статті 2391 Кодексу адміністративного судочинства України (із змінами та доповненнями, внесеними Законом України від 7 липня 2010 року № 2453-VІ «Про судоустрій і статус суддів»), заява про перегляд судових рішень подається до Верховного Суду України через Вищий адміністративний суд України, який за змістом статей 2392 та 240 Кодексу адміністративного судочинства України перевіряє відповідність заяви вимогам цього Кодексу та вирішує питання про допуск справи до провадження.

Згідно п.1 ст.237 Кодексу адміністративного судочинства України заява про перегляд судових рішень в адміністративних справах може бути подана виключно з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, що потягло ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах.

До заяви скаржником долучена ухвала Вищого адміністративного суду України від 28 січня 2015 року, якою скаржнику відмовлено у відкритті касаційного провадження. Разом з тим, із зазначеного судового рішення не можна встановити, які саме норми матеріального права, на думку скаржника, були неоднаково застосовані судом касаційної інстанції.

Отже, для вирішення питання щодо подальшого розгляду заяви, Кременчуцькій об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області необхідно надати копію постанови Полтавського окружного адміністративного суду від 31 жовтня 2014 року та копію ухвали Харківського апеляційного адміністративного суду від 16 грудня 2014 року по справі №816/3466/14 (К/800/963/15).

За таких обставин, заяву слід залишити без руху, надавши скаржнику строк для усунення недоліків до 20 квітня 2015 року.

В разі невиконання вимог даної ухвали, скарга буде повернута скаржнику у відповідності до вимог частини 4 статті 2392 Кодексу адміністративного судочинства України.

Керуючись статтями 236 - 240 Кодексу адміністративного судочинства України,-

УХВАЛИВ:

1. Заяву Кременчуцької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області - залишити без руху.

2. Встановити Кременчуцькій об'єднаній державній податковій інспекції Головного управління Міндоходів у Полтавській області строк до 20 квітня 2015 року для усунення недоліків.

3. Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого адміністративного

суду України Н.Є. Маринчак