Ухвала від 10.03.2015 по справі 711/1727/14-а

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 711/1727/14-а

УХВАЛА

"10" березня 2015 р. м. Київ

Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Карпушова О.В. , перевіривши матеріали апеляційної скарги Управління Пенсійного фонду України в м. Черкасах Черкаської області на ухвалу Придніпровського районного суду м. Черкаси від 27 березня 2014 року у адміністративній справі № 2а-4888/11 за заявою відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Черкаській області про встановлення чи зміну способу і порядку виконання рішення за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Придніпровському районі м. Черкаси про стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Придніпровського районного суду м. Черкаси від "27" березня 2014 р. заяву про зміну способу виконання постанови задоволено.

На зазначену ухвалу суду відповідачем подано апеляційну скаргу.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 25 квітня 2014 року останню було залишено без руху та встановлено строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги протягом п'яти днів з моменту отримання копії ухвали.

Копію ухвали судді від 25 квітня 2014 року Управління Пенсійного фонду України в м. Черкасах Черкаської області отримало, згідно поштового повідомлення, 30 квітня 2014 року (а.с.61), тобто строк для усунення недоліків спливав в перший робочий день після святкових днів 05 травня 2014 року.

Станом вже на 13 травня 2014 року до судді заяви про усунення недолікв не надходило, тому апеляційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в м. Черкасах Черкаської області було повернуто позивачу ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 13 травня 2014 року.

Проте, вже після прийняття рішення про повернення апеляційної скарги, до судді надійшли документи на виконання ухвали від 25 квітня 2014 року, які згідно поштового штемпелю на конверті надіслані апелянтом 08 травня 2014 року (а.с. 74). Зазначене підтверджує й апелянт у своїй касаційній скарзі.

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 05 лютого 2015 року ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 13 травня 2014 року про повернення апеляційної скаргу було скасовано, справу напрвлено для продовження розгляду.

Рішення Вищого адміністративного суду вмотивовано тим, що ухвала Київського апеляційного адміністративного суду від 13 травня 2014 року є передчасною, оскільки Управлінням Пенсійного фонду України в м. Черкасах Черкаської області апеляційну скаргу з усунутими недоліками направлено 06 травня 2014 року, що суперечить зазначеному вище.

Апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 187 КАС України та підлягає прийняттю до розгляду судом апеляційної інстанції.

Окрім того, з метою забезпечення апеляційного розгляду справи необхідно провести певні підготовчі дії.

Керуючись ст.ст. 187, 189, 190 КАС України,

УХВАЛИВ:

Поновити строк на апеляційне оскарження.

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Управління пенсійного фонду України в м. Черкасах Черкаської області на ухвалу Придніпровського районного суду м. Черкаси від 27 березня 2014 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Придніпровському районі м. Черкаси про стягнення недоплаченої щомісячної державної соціальної допомоги "Дітям війни".

Встановити строк до 25 березня 2015 року, протягом якого можуть бути подані заперечення на апеляційну скаргу.

Провести підготовку справи до апеляційного розгляду у відповідності з вимогами ст. 190 КАС України.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Карпушова О.В.