20.02.15р. Справа № 904/5936/14
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Примак С.А.
без участі представників сторін:
розглянувши заяву Новомосковської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної Фіскальної служби у Дніпропетровській області
до боржника Товариства з обмеженою відповідальністю "НОВОМОСКОВСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ І КОНСТРУКЦІЙ", 51217, Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, смт. Меліоративне, вул. Заводська, буд. 1, код
про визнання грошових вимог на суму 574779,99 грн., -
визнав подані матеріали достатніми для прийняття до розгляду
Справа про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "НОВОМОСКОВСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ І КОНСТРУКЦІЙ", 51217, Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, смт. Меліоративне, вул. Заводська, буд. 1, код перебуває на стадії ліквідації.
Згідно ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" до повноважень ліквідатора входить заявлення в установленому порядку заперечення щодо заявлених до боржника вимог поточних кредиторів.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне зобов'язати арбітражного керуючого Козаченко В.М., свідоцтво № 990 від 30.05.13 р., розглянути заяву кредитора та повідомити суд про включення заявлених вимог до реєстру або їх відхилення.
Керуючись п.4 ст.65, ст.86 Господарського процесуального кодексу України, ст. 41 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд, -
1. Прийняти заяву Новомосковської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної Фіскальної служби у Дніпропетровській області до розгляду.
2. Зобов'язати ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю "НОВОМОСКОВСЬКИЙ ЗАВОД ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ І КОНСТРУКЦІЙ", 51217, Дніпропетровська обл., Новомосковський р-н, смт. Меліоративне, вул. Заводська, буд. 1, код - Козаченко В.М., свідоцтво № 990 від 30.05.13 р. в строк до 20.03.15р. розглянути вимоги кредитора Новомосковської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної Фіскальної служби у Дніпропетровській області і про результати повідомити у письмовій формі господарський суд.
3. Копію цієї ухвали направити кредитору, ліквідатору.
Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\
Суддя С.А. Примак