18 лютого 2015 року м. Київ К/800/6826/15
Суддя Вищого адміністративного суду України Бутенко В.І., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 05 листопада 2014 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 28 січня 2015 року у справі № 826/6321/14 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Міндоходів в Одеській області про стягнення невиплаченої заробітної плати, -
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 05 листопада 2014 р., яку залишено без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 28 січня 2015 року, відмовлено у відкритті провадження в адміністративній справі в частині позовних вимог про визнання бездіяльності протиправною, щодо не нарахування та невиплати позивачу заробітної плати за період з 1 травня 2009 року по 12 жовтня 2009 року і стягнення з відповідача на користь позивача заробітної плати за період з 1 травня 2009 року по 12 жовтня 2009 року.
До Вищого адміністративного суду України надійшла касаційна скарга ОСОБА_1, в якій, посилаючись на допущені судами порушення норм матеріального та процесуального права, заявник просить скасувати вказані судові рішення.
Відповідно до положень пункту 5 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове та/або неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи та/або порушення судами норм процесуального права (у разі оскарження судового рішення по суті - пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи).
Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень, ця касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права.
Керуючись статтями 211, 213, пунктом 5 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України,
Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 05 листопада 2014 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 28 січня 2015 року у справі № 826/6321/14 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Міндоходів в Одеській області про стягнення невиплаченої заробітної плати.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого
адміністративного суду України В.І. Бутенко