16 лютого 2015 року м. Київ К/800/6070/15
Суддя Вищого адміністративного суду України Кравцов О.В., розглянувши матеріали касаційної скарги Товариства з обмежною відповідальністю "Інвестеційно-виробнича компанія "Автомагістраль" на постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 20 січня 2015 року у справі за позовом Товариства з обмежною відповідальністю "Інвестеційно-виробнича компанія "Автомагістраль" до Державної інспекції сільського господарства в Одеській області , Державних інспекторів сільського господарства в Одеській області Державної інспекції сільського господарства в Одеській області Бабич Дар'ї Миколаївни , ОСОБА_2 про зобов'язання вчинити певні дії,
Касаційна скарга відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України щодо форми та змісту.
На підставі викладеного, керуючись статтями 214, 215 Кодексу адміністративного судочинства України, -
Відкрити касаційне провадження за касаційною скаргою Товариства з обмежною відповідальністю "Інвестеційно-виробнича компанія "Автомагістраль" на постанову Одеського апеляційного адміністративного суду від 20 січня 2015 року у справі за позовом Товариства з обмежною відповідальністю "Інвестеційно-виробнича компанія "Автомагістраль" до Державної інспекції сьльського господарства в Одеській області , Державних інспекторів сільського господарства в Одеській області Державної інспекції сільського господарства в Одеській області Бабич Дар'ї Миколаївни , ОСОБА_2 про зобов'язання вчинити певні дії.
Витребувати з Одеського окружного адміністративного суду справу № 815/2905/14.
Встановити, що в 10-денний строк з дня отримання цієї ухвали, особи, які беруть участь у справі можуть подати до Вищого адміністративного суду України заперечення на касаційну скаргу.
Надіслати особам, які беруть участь у справі, інформацію про їхні права та обов'язки, копію касаційної скарги та копію ухвали про відкриття касаційного провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кравцов О.В.