(вступна та резолютивна частини)
643/6237/14-ц
2/643/2942/14
18.09.2014 Московський районний суд м. Харкова
в складі головуючого судді Марченка О.М.
при секретарі Накеурі І.Р.
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариство з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторінг Україна», Приватного нотаріуса Дніпропетровського міського нотаріального округу ОСОБА_2, третя особа; Московський відділ ДВС ХМУЮ, про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню, суд-
Зважаючи на складність у викладенні повного рішення суду, пов'язаного з потребою у обґрунтування доводів сторін, на що може бути витрачений значний час, суд вважає на необхідне проголосити його вступну та резолютивну частини, суд -
Позовні вимоги ОСОБА_1 до Товариство з обмеженою відповідальністю «ОТП Факторінг Україна», Приватного нотаріуса Дніпропетровського міського нотаріального округу ОСОБА_2, третя особа; Московський відділ ДВС ХМУЮ, про визнання виконавчого напису нотаріуса таким, що не підлягає виконанню-відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги в 10-денний строк, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Суддя Московського районного О.М. Марченко
суду м. Харкова