Справа № 211/7883/14-к
Провадження № 1-в/211/299/14
30 грудня 2014 року Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі:
головуючого судді ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2
за участю: прокурора ОСОБА_3
представника КВІ ОСОБА_4
за відсутності: засудженого ОСОБА_5
розглянувши в м. Кривому Розі подання начальника Довгинцівського районного підрозділу Центрально-міського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції м. Кривого Рогу ОСОБА_6 про звільнення ОСОБА_5 від подальшого відбування покарання у зв'язку з закінченням іспитового строку,
вироком Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 17 грудня 2013 року ОСОБА_5 засуджений за ст. 185 ч. 2 КК України до 1 року позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком в 1 рік.
Начальник Довгинцівського районного підрозділу Центрально-міського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції м. Кривого Рогу (КВІ) ОСОБА_6 звернувся до суду з поданням про звільнення ОСОБА_5 від подальшого відбування покарання у зв'язку з закінченням випробувального строку, так як засуджений зарекомендував себе посередньо: обов'язки, покладені на нього судом, виконував, до кримінальної відповідальності протягом іспитового строку не притягувався; на даний час офіційно не працює.
Інспектор КВІ ОСОБА_4 у судовому засіданні подання підтримав.
Прокурор ОСОБА_3 не заперечує проти задоволення клопотання.
Засуджений ОСОБА_5 в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлений належним чином.
Відповідно до аб. 2 ч. 4 ст. 539 КПК України неприбуття в судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про місце та час розгляду клопотання (подання), не перешкоджає проведенню судового розгляду, крім випадків, коли їх участь визнана судом обов'язковою або особа повідомила про поважні причини неприбуття.
Суд вважає, що неявка засудженого не перешкоджає проведенню судового розгляду.
Дослідивши матеріали контрольної справи № 20/14, суд вважає, що подання підлягає задоволенню, так як засуджений ОСОБА_5 покладені на нього судом обов'язки виконував, до кримінальної, адміністративної відповідальності не притягувався, тобто став на шлях виправлення.
Керуючись ст. ст. 537 ч. 1 п. 9 Кримінального процесуального кодексу України, суд
звільнити ОСОБА_5 від покарання, призначеного за вироком Довгинцівського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області від 17 грудня 2013 року за ст. 185 ч. 2 Кримінального кодексу України у виді одного року позбавлення волі.
На ухвалу протягом 7 днів може бути подана апеляційна скарга до апеляційного суду Дніпропетровської області через Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.
Суддя: ОСОБА_1