Справа № 0308/20270/12 Головуючий у 1 інстанції: Ковтуненко В.В.
Провадження № 22-ц/773/449/14 Категорія: 19 Доповідач: Русинчук М. М.
26 грудня 2014 року місто Луцьк
Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Волинської області в складі:
головуючого - судді Русинчука М. М.,
суддів - Мудренко Л.І., Осіпука В.В.,
при секретарі - Губарик К.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства «Надра» про визнання договору поруки недійсним, за апеляційною скаргою відповідача на рішення Луцького міськрайонного суду від 26 листопада 2013 року,
Ухвалою колегії суддів апеляційного суду Волинської області від 10.04.2014 року провадження в даній справі зупинено на час проведення судової почеркознавчої експертизи.
23.12.2014 року на адресу апеляційного суду Волинської області з Київського науково-дослідного інституту судових експертиз надійшов висновок судової експертизи, призначеної відповідно до вказаної ухвали апеляційного суду.
Оскільки обставини у зв'язку з якими провадження в справі було зупинено усунуті, колегія суддів приходить до висновку, що провадження в даній справі слід відновити.
Керуючись ст. 204 ЦПК України, колегія суддів,
Відновити провадження в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до публічного акціонерного товариства «Надра» про визнання договору поруки недійсним.
Справу призначити до розгляду на 12 год. 30 хв. 15 січня 2015 року.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий:
Судді: