справа № 179/278/14-ц
провадження № 2/179/184/14
(про залишення позову без розгляду)
17 грудня 2014 року Магдалинівський районний суд
Дніпропетровської області
у складі: головуючого - судді Новік Д.І.
за участю: секретаря судового засідання - Кривошлик І.Ю.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Магдалинівка Дніпропетровської області цивільну справу за первісною позовною заявою Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором та за зустрічним позовом ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» про захист прав споживача та визнання кредитного договору з додатками до нього недійсним, -
В провадженні Магдалинівського районного суду Дніпропетровської області знаходиться вказана цивільна справа.
17 грудня 2014 року до суду від позивача за зустрічним позовом ОСОБА_1 надійшла письмова заява про залишення його зустрічного позову без розгляду.
В судове засідання сторони, будучи належним чином повідомленими про час та місце розгляду справи не з'явились, причини неявки суду не повідомили.
З цих підстав суд вважає можливим ухвалити судове рішення, відповідно до ст. 197 ЦПК України без фіксування судового процесу технічними засобами.
Суд, вивчивши матеріали справи, заву позивача ОСОБА_1, вважає, що зустрічна позовна заява підлягає залишенню без розгляду за наступних підстав.
Згідно п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду, тому дана позовна заява, в зв'язку з подачею представником позивача заяви про залишення позову без розгляду, підлягає залишенню без розгляду.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 197, 207 ЦПК України, суд, -
Зустрічну позовну заяву ОСОБА_1 до Публічного акціонерного товариства комерційний банк «ПриватБанк» про захист прав споживача та визнання кредитного договору з додатками до нього недійсним - залишити без розгляду.
Роз'яснити позивачу його право на повторне звернення до суду після усунення умов, що були підставою для залишення позовної заяви без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Дніпропетровської області через Магдалинівський районний суд Дніпропетровської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня її проголошення, а у разі постановлення ухвали без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Головуючий: суддя Новік Д.І.