Ухвала від 11.10.2011 по справі 2а-1726/10/0270

КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Справа № 2а-1726/10/0270

УХВАЛА

11 жовтня 2011 р. м. Київ

Колегія суддів Київського апеляційного адміністративного суду у складі:

головуючого судді: Шостака О.О.,

суддів: Горяйнова А.М., Грибан І.О.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Києві без фіксування технічними засобами, в порядку ст. 41 КАС України, апеляційні скарги Територіального управління Державної судової адміністрації України у Вінницькій області, Державного казначейства України, Міністерства фінансів України на постанову Вінницького окружного адміністративного суду від "30" липня 2010 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України,Територіального управління Державної судової адміністрації України у Вінницькій області, Державного казначейства України, Міністерства фінансів України, Державної судової адміністрації про визнання дій протиправними,-

ВСТАНОВИЛА:

Позивач звернувся до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом про про визнання протиправним бездіяльності суб'єктів владних повноважень.

Постановою Вінницького окружного адміністративного суду від "30" липня 2010 року позов задоволено повністю.

Не погоджуючись з таким судовим рішенням, відповідач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати незаконну, на його думку, постанову суду першої інстанції та постановити нову, якою відмовити в задоволені позову. В своїй апеляційній скарзі апелянт посилається на неповне з'ясування всіх обставин, що мають значення для вирішення справи, порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, незаконність, необґрунтованість та необ'єктивність оскаржуваного рішення, що є підставою для його скасування.

Відповідно до п. 3 ст. 156 КАС України суд зупиняє провадження у справі в разі неможливості розгляду цієї справи до вирішення іншої справи, що розглядається в порядку конституційного, адміністративного, цивільного, господарського чи кримінального судочинства -до набрання законної сили судовим рішенням в іншій справі.

Як вбачається з матеріалів справи, ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 17 червня 2011 року відкрито провадження за заявою ДСА України про перегляд рішення Печерського районного суду м. Києва від 19.03.2007 року за нововиявленими обставинами.

У апеляційної інстанції відсутні відомості щодо подальшого вирішення даного питання.

Оскільки результат вищезазначеної справи має значення для прийняття рішення по данному дміністративному позову, колегія суддів приходить до висновку про необхідність зупинення провадження у справі до розгляду Окружним адміністративним судом м. Києва справи № 2-а-7271/11/2670 .

На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 156 КАС України, судова колегія

УХВАЛИЛА:

Провадження за апеляційними скаргами Територіального управління Державної судової адміністрації України у Вінницькій області, Державного казначейства України, Міністерства фінансів України на постанову Вінницького окружного адміністративного суду від "30" липня 2010 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Кабінету Міністрів України,Територіального управління Державної судової адміністрації України у Вінницькій області, Державного казначейства України, Міністерства фінансів України, Державної судової адміністрації про визнання дій протиправними до розгляду Окружним адміністративним судом м. Києва № 2-а-7271/11/2670.

Ухвала набирає законної сили відповідно до вимог ч. 2 ст. 212 КАС України та може бути оскаржена в двадцятиденний термін шляхом подачі касаційної скарги до Вищого адміністративного суду України.

Головуючий суддя:

Судді:

Головуючий суддя Шостак О.О.

Судді: Желтобрюх І.Л.

Мамчур Я.С