про відкриття провадження в адміністративній справі
05 листопада 2014 р. № 814/3335/14
Суддя Миколаївського окружного адміністративного суду Лебедєва Г.В., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до голови правління ПАТ "Миколаївгаз" Стегнія Б.С. про визнання протиправними дії, зобов'язання вчинити певні дії,-
До Миколаївського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до голови правління ПАТ "Миколаївгаз" Стегнія Б.С. про визнання протиправними дії, зобов'язання вчинити певні дії.
Справа підсудна Миколаївському окружному адміністративному суду, підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви відповідно до ст.108 КАС України, а також підстав для відмови у відкритті провадження по справі згідно ст.109 КАС України судом не встановлено.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст. 106 - 107 КАС України.
Керуючись ст.ст. 23, 71, 107, 110, 121, 160 КАС України, суддя, -
Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до голови правління ПАТ "Миколаївгаз" Стегнія Б.С. про визнання протиправними дії, зобов'язання вчинити певні дії.
Розпочати підготовку справи до судового розгляду.
Запропонувати позивачу, у разі наявності, надати до суду додаткові докази, якими обґрунтовуються позовні вимоги у строк до 04 грудня 2014 року.
Запропонувати відповідачу у відповідності до п.5 ч.5 ст. 107 КАС України надати до суду письмові заперечення проти позову та надати всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при вчинені дій, з приводу яких подано позов у строк до 04 грудня 2014 року.
Закінчити підготовче провадження у справі і призначити дану справу до судового розгляду 04 грудня 2014 р. - 10:30 год. приміщенні Миколаївського окружного адміністративного суду за адресою: вул. Заводська, 11, м. Миколаїв, 54001, тел./факс 50-77-82, inbox@adm.mk.court.gov.ua, web: www.court.gov.ua, ЄДПРОУ: 35356555.
Звернути увагу сторін на наступне: надані суду копії матеріалів та докази повинні бути належним чином засвідчені; представники сторін, які братимуть участь в адміністративному процесі, повинні мати при собі документи, що підтверджують особу, займану ними посаду та повноваження на ведення справи у суді (паспорт, службове посвідчення, оригінал довіреності та завірена копія у справу).
Копію ухвали направити сторонам у справі разом з інформацією про їхні процесуальні права та обов'язки.
Справа розглядатиметься суддею одноособово.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Г.В. Лебедєва