Ухвала від 29.08.2014 по справі 751/8068/14

Справа№751/8068/14

Провадження №6/751/2403/14

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

29 серпня 2014 року м.Чернігів

Новозаводський районний суд міста Чернігова

у складі: головуючого-судді Овсієнко Ю. К.

при секретарі Ніколаєнко І. О.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Чернігові заяву ПАТ „Альфа-Банк” про видачу виконавчого документа на підставі рішення постійнодіючого третейського суду при Всеукраїнській Громадській Організації „Всеукраїнський фінансовий союз” по цивільній справі за позовом ПАТ „Альфа-Банк” до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, -

ВСТАНОВИВ:

ПАТ „Альфа-Банк” звернулось до суду з заявою про видачу виконавчого документа на підставі рішення постійнодіючого третейського суду при ВГО „Всеукраїнський фінансовий союз” по справі № 1486-2/288/14 мотивуючи її наступним.

12 червня 2014 р. вказаним третейським судом винесено рішення по справі за позовом ПАТ „Альфа-Банк” до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором, яким позов задоволено повністю: стягнуто з ОСОБА_1 на користь ПАТ „Альфа-Банк” заборгованість за кредитним договором - 31507,71 грн., судові витрати у вигляді витрат по сплаті третейського збору - 400 грн. Справа розглянута з дотриманням вимог ст.ст. 6, 16-19 Закону України „Про третейські суди” і рішення набрало законної сили.

Представник заявника та заінтересована особа в судове засідання не з'явились, про день та час розгляду справи повідомлені належним чином, з клопотанням про відкладення розгляду справи до суду не звертались, є заява представника ПАТ „Альфа-Банк” про розгляд справи у їх відсутність, тому на підставі ч. 1 ст. 56 Закону України „Про третейські суди”, суд вважає за можливе розглядати дану справу у відсутність учасників судового процесу, які не з'явились. Оскільки всі особи, що беруть участь у справі в судове засідання не з'явились, відповідно до ч. 2 ст. 197 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалось.

Дослідивши матеріали справи та матеріали справи № 1486-2/288/14 третейського суду, суд приходить до висновку, що підстави для відмови у задоволенні заяви про видачу виконавчого документа, які передбачені ст. 389-10 ЦПК України та ст. 56 Закону України „Про третейські суди”, відсутні, тому заява ПАТ „Альфа-Банк” підлягає задоволенню.

Керуючись ст.ст. 17, 88, 389-9, 389-10, 389-11 ЦПК України, ст. 56 Закону України „Про третейські суди”, -

Ухвалив:

Заяву ПАТ „Альфа-Банк” про видачу виконавчого документа - задовольнити.

Видати ПАТ „Альфа-Банк” виконавчий лист на підставі рішення Постійно діючого третейського суду при Всеукраїнській Громадській Організації „Всеукраїнський фінансовий союз” від 12 червня 2014 року по цивільній справі № 1486-2/288/14 Третейського суду в складі третейського судді Веремій Т.М. (одноособово) за позовом ПАТ „Альфа-Банк” до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості за кредитним договором в сумі 31507,71 грн., судових витрат у вигляді витрат по сплаті третейського збору в сумі 400 грн.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Публічного акціонерного товариства „Альфа-Банк” судовий збір в сумі 243 грн. 60 коп.

Справу № 1486-2/288/14 повернути до третейського суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Ю.К. Овсієнко

Попередній документ
41328937
Наступний документ
41328940
Інформація про рішення:
№ рішення: 41328939
№ справи: 751/8068/14
Дата рішення: 29.08.2014
Дата публікації: 17.11.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Новозаводський районний суд м. Чернігова
Категорія справи: