Ухвала від 13.10.2014 по справі 751/9637/14

Справа№751/9637/14

Провадження №1-в/751/843/14

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 жовтня 2014 року м.Чернігів

Новозаводський районний суд міста Чернігова

у складі: головуючого-судді ОСОБА_1

з участю прокурора ОСОБА_2 ,

представника ЧВК ОСОБА_3 ,

засудженої ОСОБА_4 ,

при секретарі ОСОБА_5 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Чернігові в приміщенні суду справу за поданням начальника Чернігівської виправної колонії № 44 про встановлення адміністративного нагляду засудженій ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки м. Баку, Громадянки України, освіта середньо-технічна, незаміжній, до засудження не працювала, проживалаза адресою: АДРЕСА_1 ,

ВСТАНОВИВ:

Чернігівська виправна колонія № 44 звернулась до суду з поданням про встановлення адміністративного нагляду після звільнення з місць позбавлення волі засудженій ОСОБА_4 .

Згідно подання, ОСОБА_4 засуджена 18.06.2009 року за вироком Докучаєвського міського суду Донецької області за ст. 307 ч. 2 КК України до 5 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією всього майна, яке являється її власністю.

Початок строку покарання рахується з моменту затримання, з 22.04.2009 року.

Кінець строку покарання - 22.10.2014 року.

В судовому засіданні представник ЧВК-44 подання підтримала та просила його задовольнити.

Засуджена в судовому засіданні не заперечувала проти задоволення подання.

Прокурор висловив думку, що подання підлягає задоволенню.

Заслухавши пояснення представника ЧВК № 44 та засудженої, вислухавши думку прокурора, вивчивши матеріали провадження, матеріали особової справи засудженої № 241-Д-09, суд дійшов висновку, що є всі законні підстави для встановлення щодо засудженої адміністративного нагляду та певних обмежень після звільнення з місць позбавлення волі, як особі, засудженій до позбавлення волі за статею, пов'язаною з незаконним обігом наркотичних, психотропних речовин і прекурсорів.

На підставі вищенаведеного, керуючись ст.ст. 3, 5, 10 Закону України “Про адміністративний нагляд за особами, що звільняються з місць позбавлення волі”, ст.ст. 369-372, 376, 395, 537, 539 КПК України, суд -

Ухвалив:

Подання начальника Чернігівської виправної колонії № 44 про встановлення адміністративного нагляду - задовольнити.

Встановити засудженій ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адміністративний нагляд строком на один рік і наступні обмеження:

- заборонити вихід з квартири (будинку) з 22.00 години до 06.00 години;

- заборона виїзду в особистих справах за межі району (міста) без дозволу місцевого органу внутрішніх справ;

- з'являтись на реєстрацію до органу внутрішніх справи два рази на місяць;

- заборона відвідувати бари, кафе, ресторани, в яких продають спиртні напої на розлив.

Ухвала суду може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області протягом семи діб з моменту її проголошення.

Суддя ОСОБА_1

Попередній документ
40993384
Наступний документ
40993386
Інформація про рішення:
№ рішення: 40993385
№ справи: 751/9637/14
Дата рішення: 13.10.2014
Дата публікації: 12.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Новозаводський районний суд м. Чернігова
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах