Ухвала від 22.09.2014 по справі 826/20016/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м. Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

УХВАЛА

22 вересня 2014 року м. Київ№ 826/20016/13-а

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Добрівська Н.А., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами

за позовом Управління Пенсійного фонду України в Київському районі міста Сімферополь Автономної Республіки Крим

до Українського державного геологорозвідувального інституту (Державне підприємство)

про стягнення заборгованості по відшкодуванню коштів на виплату різниці між сумами пенсій, -

ВСТАНОВИВ:

12 грудня 2013 року УПФУ в Київському районі міста Сімферополь Автономної Республіки Крим звернулось до суду з позовом до Українського державного геологорозвідувального інституту (Державне підприємство) про стягнення заборгованості по відшкодуванню коштів на виплату різниці між сумами пенсій у розмірі 610,26 грн.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 18 лютого 2014 року позовну заяву залишено без розгляду відповідно до положень закріплених у ст.100 Кодексу адміністративного судочинства України.

28 липня 2014 року ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду скасовано ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 18 лютого 2014 року, справу направлено до суду першої інстанції для продовження розгляду.

Відповідно до розподілу справ між суддями Окружного адміністративного суду міста Києва від 17 вересня 2014 року адміністративну справу №826/20016/13-а передано на розгляд судді Добрівській Н.А.

З урахуванням вищевикладеного, справа підлягає прийняттю до провадження.

З огляду на заявлене клопотання про розгляд справи за відсутності представника, суд вважає за доцільне призначити справу до розгляду в порядку письмового провадження.

Керуючись ст.ст. 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -

УХВАЛИВ:

1. Прийняти до провадження адміністративну справу за позовом Управління Пенсійного фонду України в Київському районі міста Сімферополь Автономної Республіки Крим до Українського державного геологорозвідувального інституту (Державне підприємство) про стягнення заборгованості по відшкодуванню коштів на виплату різниці між сумами пенсій.

2. Призначити справу до розгляду в порядку письмового провадження. Справа буде розглядатись одноособово суддею Добрівською Н.А.

3. Копію даної ухвали невідкладно направити сторонам разом з інформацією про їхні процесуальні права та обов'язки.

Ухвала не підлягає оскарженню та відповідно до ч.6 ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України набирає законної сили з моменту її постановлення.

Суддя: Н.А. Добрівська

Витяг про процесуальні права і обов'язки осіб, які беруть участь у справі, встановлені ст. 49, ст. 51 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України особи, які беруть участь у справі, мають рівні процесуальні права і обов'язки.

Особи, які беруть участь у справі, зобов'язані добросовісно користуватися належними їм процесуальними правами і неухильно виконувати процесуальні обов'язки.

Особи, які беруть участь у справі, мають право: 1) знати про дату, час і місце судового розгляду справи, про всі судові рішення, які ухвалюються у справі та стосуються їхніх інтересів; 2) знайомитися з матеріалами справи; 3) заявляти клопотання і відводи; 4) давати усні та письмові пояснення, доводи та заперечення; 5) подавати докази, брати участь у дослідженні доказів; 6) висловлювати свою думку з питань, які виникають під час розгляду справи, задавати питання іншим особам, які беруть участь у справі, свідкам, експертам, спеціалістам, перекладачам; 7) подавати заперечення проти клопотань, доводів і міркувань інших осіб; 8) знайомитися з технічним записом, журналом судового засідання, протоколом про вчинення окремої процесуальної дії і подавати письмові зауваження до них; 9) робити із матеріалів справи виписки, знімати копії з матеріалів справи, одержувати копії судових рішень; 10) оскаржувати судові рішення у частині, що стосується їхніх інтересів; 11) користуватися іншими процесуальними правами, наданими їм цим Кодексом.

Особи, які беруть участь у справі, можуть за власний рахунок додатково замовити та отримати в суді засвідчені копії документів і витяги з них.

Статтею 50 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що крім прав та обов'язків, визначених у ст.49 КАС України, позивач має право в будь-який час до закінчення судового розгляду збільшити або зменшити розмір позовних вимог або відмовитись від адміністративного позову. Позивач має право відмовитися від адміністративного позову у суді апеляційної чи касаційної інстанції до закінчення відповідно апеляційного чи касаційного розгляду. Позивач має право до початку судового розгляду справи по суті змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.

Крім прав та обов'язків, визначених у ст. 49 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідач має право визнати адміністративний позов повністю або частково, подати заперечення проти адміністративного позову.

Сторони можуть досягнути примирення на будь-якій стадії адміністративного процесу, що є підставою для закриття провадження в адміністративній справі.

Суд не приймає відмови позивача від адміністративного позову, визнання адміністративного позову відповідачем і не визнає умов примирення сторін, якщо ці дії суперечать закону або порушують чиї-небудь права, свободи чи інтереси.