Справа № 22-ц/793/2622/14
Жашківський районний суд Черкаської області
про відкриття апеляційного провадження
26 вересня 2014 року м. Черкаси
Суддя судової палати у цивільних справах апеляційного суду Черкаської області Нерушак Л. В., розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Жашківського районного суду Черкаської області від 04 серпня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , який також діє в інтересах малолітньої ОСОБА_3 про втрату права користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку, треті особи, які не заявляють самостійних вимог - Жашківський районний сектор Управління державної міграційної служби України в Черкаській області, орган опіки та піклування Жашківської районної державної адміністрації , -
Апеляційна скарга відповідає вимогам ст.ст. 292, 293, 294, 295, 296 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 297, 298 ЦПК України, -
Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Жашківського районного суду Черкаської області від 04 серпня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_1 , який також діє в інтересах малолітньої ОСОБА_3 про втрату права користування житловим приміщенням та зняття з реєстраційного обліку, треті особи, які не заявляють самостійних вимог - Жашківський районний сектор Управління державної міграційної служби України в Черкаській області, орган опіки та піклування Жашківської районної державної адміністрації .
Копію апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів надіслати особам, які беруть участь у розгляді справи.
Встановити, що заперечення на апеляційну скаргу або заяви про приєднання до апеляційної скарги можуть бути подані до 13 жовтня 2014 року.
Заперечення на апеляційну скаргу надсилаються на адресу апеляційного суду (вул. Гоголя, 316, м. Черкаси, 18033) з обов'язковим посиланням на номер справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя апеляційного суду
Черкаської області: Л. В. Нерушак