Справа: № 826/3731/14 Головуючий у 1-й інстанції: Кобилянський К.М. Суддя-доповідач: Костюк Л.О.
Іменем України
02 жовтня 2014 року м. Київ
Київський апеляційний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого - судді Костюк Л.О.;
суддів: Твердохліб В.А., Бужак Н.П.;
за участю секретаря: Кінзерської Т.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі суду апеляційну скаргу Приватного підприємства «Еталон Пас Сервіс» на постанову Окружного адміністративного суду м.Києва від 30 квітня 2014 року у справі за адміністративним позовом Приватного підприємства «Еталон Пас Сервіс» до Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті, Управління Укртрансінспекції у Полтавській області про визнання протиправними наказів, -
У березні 2014 року, позивач звернувся до Окружного адміністративного суду м.Києва з позовом до Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті, Управління Укртрансінспекції у Полтавській області про визнання протиправними наказів. Свої позовні вимоги мотивував тим, що дії відповідачів щодо призначення та проведення позапланової перевірки позивача є протиправними. Посилався на допущення відповідачами порушення вимог Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», що полягало у здійсненні ліцензування господарської діяльності, яка не підлягає ліцензуванню. Крім того, зазначив, що Управління Укртрансінспекції у Полтавській області здійснив перевірку щодо дотримання ним неіснуючих Ліцензійних умов. Просив суд визнати протиправним наказ Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті від 18.02.2014 року №101 в частині анулювання ліцензії серії АГ №188037 від 17.01.2013 року, виданої ПП «Еталон Пас Сервіс» на провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів та небезпечних вантажів автомобільним транспортом; визнати протиправним наказ Управління Укртрансінспекції у Полтавській області від 11.02.2014 року №30 щодо призначення комісії з перевірки ПП «Еталон Пас Сервіс» додержання Ліцензійних умов.
Постановою Окружного адміністративного суду м.Києва від 30 квітня 2014 року у задоволені позову відмовлено повністю.
Не погоджуючись з зазначеним судовим рішенням, позивач подав апеляційну скаргу, в якій просить скасувати постанову суду першої інстанції як таку, що постановлена з порушенням норм матеріального та процесуального права, та прийняти нову, якою позов задоволити повністю.
Заслухавши суддю - доповідача, розглянувши доводи апеляційної скарги, перевіривши матеріали справи, правильність застосування судом першої інстанції норм законодавства, колегія суддів вважає, що апеляційна скарга підлягає залишенню без задоволення, а постанова суду - без змін з таких підстав.
Згідно зі ст. 198, п. 1 ч. 1 ст. 200 КАС України, суд апеляційної інстанції залишає апеляційну скаргу без задоволення, а постанову суду - без змін, якщо визнає, що суд першої інстанції правильно встановив обставини справи та ухвалив судове рішення з додержанням норм матеріального і процесуального права.
Колегія суддів погоджується з висновком суду першої інстанції щодо відмови у задоволенні позовних вимог, з огляду на наступне.
Як встановлено судом першої інстанції, Приватне підприємство «Еталон Пас Сервіс» зареєстроване як юридична особа 13.12.2007 року, що підтверджується копією Довідки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців серії АА №103203.
Позивач отримав ліцензію серії АЕ №188037 від 17.01.2013 року, відповідно до якої йому надано право на здійснення господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і небезпечних вантажів автомобільним транспортом, вид робіт - внутрішні перевезення пасажирів автобусами, дозволений вид робіт - внутрішні перевезення пасажирів автобусами. Строк дії вказаної ліцензії - необмежений.
На виконання окремого доручення Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті від 04.02.2014 року №350/10/16-14, Управління Укртрансінспекції у Полтавській області видав наказ від 11.02.2014 року №30 про створення комісії з проведення позапланової перевірки ПП «Еталон Пас Сервіс».
13.02.2014 року комісією проведено позапланову перевірку додержання ПП «Еталон Пас Сервіс» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом відповідно до видів робіт, визначених Законом України «Про автомобільний транспорт», за результатами якої складено акти від 13.02.2014 року №30, від 13.02.2014 року №30/1, від 13.02.2014 року №30/2.
Згідно вказаних актів, позивачем допущено порушення Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом відповідно до видів робіт, затверджених наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 02.07.2010 року №427.
На підставі акту №30/1 та акту №30/2 Приватного підприємства «Еталон Пас Сервіс» видав наказ від 18.02.2014 року №101 про прийняття рішення щодо анулювання ліцензій, згідно якого, зокрема, анульовано ліцензію позивача АЕ №188037 від 17.01.2013 року.
Надаючи правову оцінку позовним вимогам необхідно зазначити наступне.
Відповідно до частин 4, 7 статті 6 Закону України «Про автомобільний транспорт», реалізація державної політики у сфері автомобільного транспорту здійснюється через центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на наземному транспорті, місцеві органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування. Центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на наземному транспорті, здійснює державний нагляд і контроль за дотриманням автомобільними перевізниками вимог законодавства, норм та стандартів на автомобільному транспорті.
Згідно з частиною 1 статті 20 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», державний нагляд за додержанням органами ліцензування вимог законодавства у сфері ліцензування здійснює спеціально уповноважений орган з питань ліцензування шляхом проведення планових та позапланових перевірок відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».
Частиною 8 статті 20 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» встановлено, що контроль за додержанням ліцензіатами ліцензійних умов здійснює орган ліцензування в межах своїх повноважень шляхом проведення планових і позапланових перевірок.
Положенням про Державну інспекцію України з безпеки на наземному транспорті, затвердженим Указом Президента України від 06.04.2011 №387/2011, визначено, що Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекція) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури України.
Укртрансінспекція входить до системи органів виконавчої влади і забезпечує реалізацію державної політики з питань безпеки на автомобільному транспорті загального користування, на перевезення яким видано ліцензію, міському електричному, залізничному транспорті, експлуатації автомобільних доріг загального користування (далі - автомобільний, міський електричний, залізничний транспорт та ведення дорожнього господарства).
Згідно з підпунктом 6 пункту 4 Положення №387/2011, Укртрансінспекція відповідно до покладених на неї завдань здійснює, зокрема, контроль за дотриманням ліцензійних умов під час провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним, залізничним транспортом.
Постановою Кабінету Міністрів України від 29.02.2012 №153 «Про утворення територіальних органів Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті» утворено територіальні органи Укртрансінспекції в АР Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
Відповідно до пункту 2.1 Положення про порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв'язку від 02.07.2010 №429 контроль за додержанням ліцензіатами Ліцензійних умов здійснюється шляхом проведення планових та позапланових перевірок дотримання ліцензіатом Ліцензійних умов за місцезнаходженням ліцензіата та в автотранспортних засобах, що він використовує під час надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом (далі - надання послуг з перевезення).
Пунктами 2.2-2.4 Положення №429 встановлено, що планова перевірка дотримання ліцензіатом Ліцензійних умов (далі - планова перевірка) здійснюється з метою встановлення стану додержання ліцензіатами Ліцензійних умов. Предметом планової перевірки є відповідність діяльності ліцензіатів вимогам Ліцензійних умов під час здійснення ними господарської діяльності з надання послуг з перевезення. Планові перевірки проводяться органами контролю відповідно до квартальних планів перевірок, що затверджуються наказом органу ліцензування до 25 числа останнього місяця кварталу, що передує плановому. Укртрансінспекція протягом десяти робочих днів після затвердження плану-графіка перевірок надає копію плану-графіка та наказ про його затвердження до Держпідприємництва.
На виконання вказаних норм Управлінням Укртрансінспекції у Полтавській області було направлено для погодження та затвердження пропозиції від 05.09.2013 року щодо переліку ліцензіатів, які плануються перевірити у 4 кварталі 2013 року.
Наказом Укртрансінспекції від 20.09.2012 №775 затверджено план перевірок додержання ліцензіатами Ліцензійних умов з автомобільного транспорту на 4-й квартал 2013 року, відповідно до якого серед інших перевірці підлягає ПП «Еталон Пас Сервіс».
За результатами вчинених заходів спрямованих на проведення планової перевірки ПП «Еталон Пас Сервіс», Управління Укртрансінспекції у Полтавській області склав акт про відмову ліцензіата в проведенні планової перевірки від 27.11.2013 №289, який направлено до Укртрансінспекції (органу ліцензування).
На підставі зазначеного акту, наказом Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті №961 від 03.12.2013 року прийнято рішення про анулювання ліцензії ПП «Еталон Пас Сервіс» АЕ №188037 від 17.01.2013 року на надання послуг з внутрішніх перевезень пасажирів автобусами.
Позивач, не погодившись із вищезазначеним наказом звернувся зі скаргою до Експертно-апеляційної ради при Державній службі України з питань регулятивної політики та розвитку підприємництва, за результатами розгляду якої, скарга позивача була задоволена та наказ від 03.12.2013 року №961 в частині анулювання ліцензії серії АЕ №188037 скасовано, що підтверджується копією витягу з протоколу №01-14 від 23.01.2014 року засідання Експертно-апеляційної ради при Державній службі України з питань регулятивної політики та розвитку підприємництва.
З матеріалів справи вбачається, що листами від 23.01.2014 року позивач звернувся до Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті та Управління Укртрансінспекції у Полтавській області з проханням провести планову перевірку ПП «Еталон Пас Сервіс», у зв'язку з тим, що планова перевірка з 25.11.2013 року по 27.11.2013 року згідно наказу №289 не відбулась.
Частиною 10 статті 20 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» встановлено, що позапланові перевірки здійснюють органи ліцензування або спеціально уповноважений орган з питань ліцензування лише на підставі надходження до них у письмовій формі заяви (повідомлення) про порушення ліцензіатом ліцензійних умов або з метою перевірки виконання розпоряджень про усунення порушень ліцензійних умов.
Листом від 04.02.2014 року №350/10/16-14 Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті погодила проведення управлінням Укртрансінспекції у Полтавській області позапланової перевірки додержання вимог Ліцензійних умов ПП «Еталон Пас Сервіс».
Відповідно до пункту 2.12 Положення №429, для проведення планових (позапланових) перевірок органи контролю видають наказ про утворення комісії з проведення планової (позапланової) перевірки (далі - комісія), у якому зазначаються найменування ліцензіата, щодо якого здійснюватиметься планова (позапланова) перевірка, та строк проведення такої перевірки.
На підставі наказу про проведення планової (позапланової) перевірки за підписом керівника органу контролю або його заступника оформляється посвідчення на проведення планової (позапланової) перевірки згідно з додатком 1, яке засвідчується печаткою органу державного контролю.
На підставі наведених норм законодавства, у зв'язку із надходженням окремого доручення Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті від 04.02.2014 року №350/10/16-14, Управління Укртрансінспекції у Полтавській області видав наказ від 11.02.2014 року №30 про створення комісії з проведення позапланової перевірки ліцензіата, згідно якого створена комісія з проведення планової перевірки ПП «Еталон Пас Сервіс» (далі - наказ №30), затверджено перелік питань, які необхідно встановити при здійсненні позапланової перевірки (Додаток 1 до наказу №30 від 11.02.2014), а також видав посвідчення від 11.02.2014 року №30 на проведення даної перевірки.
Дослідивши наявні в матеріалах справи копії документів, встановлено, що Управління Укртрансінспекції у Полтавській області видав оскаржуваний наказ від 11.02.2014 року №30 з дотриманням положень законодавства, в межах наданих йому повноважень, з огляду на що, підстави для скасування вказаного наказу відсутні.
Управління Укртрансінспекції у Полтавській області, 13.02.2014 року провів позапланову перевірку додержання ПП «Еталон Пас Сервіс» Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом відповідно до видів робіт, визначених Законом України «Про автомобільний транспорт», за результатами якої складено акт від 13.02.2014 року №30.
Відповідно до вказаного акту, в ході перевірки встановлено порушення позивачем Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом відповідно до видів робіт, затверджених наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 02.07.2010 року №427, а саме: - порушення ліцензіатом пункту 2.3.2 Ліцензійних умов: на міжобласному маршруті 06.02.2013, 01.03.2013, 19.03.2013,01.04.2013, 22.04.2013, 23.05.2013 04.10.2013, «Полтава - Київ» рейси здійснювались автобусом «Volkswagen LT 35» д.н.з. НОМЕР_1 (про що свідчать акти проведення перевірки додержання вимог законодавства про автомобільний транспорт під час виконання перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом складені Управлінням Укртрансінспекції у Київській області та Управлінням Укртрансінспекції у місті Києві, лист ДП «Київпассервіс» від 19.11.2013 №1/8-03/1890). Автобус марки «Volkswagen LT 35» д.н.з. НОМЕР_1, який використовувався ПП «Еталон Пас Сервіс» за маршрутом «Полтава - Київ» відноситься до категорії М2 класу В. Згідно пункту 7 Порядку визначення класу комфортності автобусів в сфері їх використання за видами сполучення та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв'язку України №285 від 12.04.2007 на міжміських перевезеннях протяжністю понад 150 км, транспортний засіб категорії М2 класу В використовуватися не повинен. Автобус марки «Volkswagen LT 35» д.н.з. НОМЕР_1 переобладнаний та використовувався без протоколу ПВ - 1, а був виданий лише 26.11.2013. Ліцензійна картка на автобус «Volkswagen LT 35» д.н.з. НОМЕР_1 була видана лише 19.12.2013; - порушення ліцензіатом пункту 2.3.13 Ліцензійних умов: ліцензіат ПП «Еталон Пас Сервіс» згідно листа ДП «Київпассервіс» від 19.11.2013 №1/8-03/1890, використовував працю найманих водіїв не забезпечивши оформлення трудових відносин відповідно до положень трудового законодавства з такими водіями: Гурінков, Пархоменко, Шейка, Бурніс, Мальченко, Аніпко; - порушення ліцензіатом пункту 2.3.14 Ліцензійних умов: не забезпечено зберігання автотранспортних засобів відповідно до положень статті 21 Закону України «Про автомобільний транспорт», у зв'язку з відсутністю власної (орендованої) або діючого договору на зберігання автотранспортних засобів згідно листа ФОП ОСОБА_3 від 26.11.2013. У термін з 17.01.2013 по 02.12.2013; - порушення ліцензіатом пункту 2.3.3 Ліцензійних умов: не було забезпечено контроль технічного та санітарного стану автотранспортних засобів проведення медичного контролю здоров'я водіїв автотранспортних засобів. У період з 17.01.2013 по 02.12.2013; - порушення ліцензіатом пункту 2.3.6 Ліцензійних умов: не забезпечено проведення інструктажів з водіями з безпеки руху (автомобільних перевезень) відповідно до Порядку проведення інструктажів та стажування водіїв колісних транспортних засобів, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 05.08.2008 №975, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.08.2008 №776/15467 (крім автомобільних самозайнятих перевізників).
Крім того, у зв'язку з виявленням вищезазначених порушень, 13.02.2014 року комісією з проведення позапланової перевірки Управління Укртрансінспекції у Полтавській області складено акт №30/1 про неможливість ліцензіата забезпечити виконання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом відповідно до видів робіт, визначених Законом України «Про автомобільний транспорт», а також складено акт від 13.02.2014 №30/2 про виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії (далі - акт від 13.02.2014 №30/2).
Позивач не надав суду доказів, які б спростовували вчинення ним порушень, зафіксованих в акті перевірки від 13.02.2014 року №30.
У відповідності до пунктів 6, 10 частини 1 статті 21 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», підставами для анулювання ліцензії, зокрема, є: акт про виявлення недостовірних відомостей у документах, поданих суб'єктом господарювання для одержання ліцензії; акт про неможливість ліцензіата забезпечити виконання ліцензійних умов, встановлених для певного виду господарської діяльності;
На підставі актів від 13.02.2014 року №30/1 та від 13.02.2014 року №30/2 Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті видав наказ від 18.02.2014 року №101 про прийняття рішення щодо анулювання ліцензій, згідно якого, зокрема, анульовано ліцензію позивача АЕ №188037 від 17.01.2013 року.
З матеріалів справи вбачається, що перевірка, яка була здійснена Управлінням Укртрансінспекції у Полтавській області 13.02.2014 року була призначена як позапланова у відповідності до положень законодавства. Однак, при складанні актів від 13.02.2014 року №30, №30/1 та №30/2 Управління Укртрансінспекції у Полтавській області була допущена помилка при написанні назви перевірки.
Допущення вказаної помилки не змінює статусу проведеної позапланової перевірки Управління Укртрансінспекції у Полтавській області та не нівелює виявлених в ході такої перевірки порушень позивачем Ліцензійних умов.
Крім того, має місце відхилити доводи позивача про те, що Управління Укртрансінспекції у Полтавській області здійснив перевірку ПП «Еталон Пас Сервіс» щодо додержання неіснуючих Ліцензійних умов і здійснила ліцензування господарської діяльності, яка не визначена статтею 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».
Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу автомобільним транспортом відповідно до видів робіт, затверджені наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 02.07.2010 №427.
У відповідності до пункту 25 частини 3 статті 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», ліцензуванню підлягає господарська діяльність з надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу річковим, морським, автомобільним, залізничним транспортом.
Отже, наведені доводи позивача є безпідставними та необґрунтованими.
Також безпідставними є доводи позивача з приводу нелегітимності діяльності Ліцензійної комісії Укртрансінспекції, у зв'язку із відсутністю нормативно-правового акту, що регулює її діяльність та повноваження, оскільки Положення про Ліцензійну комісію Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті з питань автомобільного транспорту та її складу затверджено Наказом Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті від 05.10.2012 року №133.
Також представником позивача надано уточнення до обґрунтування апеляційної скарги та вказано на те, що у всіх даних актах зазначено, що транспортний засіб, відносно якого здійснюється перевірка, належить ПП «Еталон Пас Сервіс». Однак така інформація, тобто така інформація не відповідає дійсності і є недостовірною, адже згідно технічного паспорта на даний транспортний засіб власником є ОСОБА_4.
Так само в усіх даних актах в розділі номер і серія ліцензійної картки йдеться про документ, який в різних актах значиться по різному: так в одному акті написано лист про прийняття заяви та документів № 03-05/196 від 17.01.2013 року, в другому акті цей лист називають повідомленням, в третьому акті - довідкою, а в деяких актах в даному розділі взагалі стоїть прочерк.
Зазначив також, що в супереч вимогам відповідного законодавства, з актами ні керівник ПП «Еталон Пас Сервіс», ні ФОП - ОСОБА_4 ознайомлені не були та дані акти на підприємство не надходили.
Крім того, водії відмовлялись підписувати такі акти, так як ці акти були не заповнені, і інспектори пропонували зазначити якісь дрібні порушення для звітності.
Всі уточнення до обґрунтування апеляційної скарги представника позивача, можливо розцінити лише як додаткові пояснення по справі, а не як докази, які могли бути суттєвими та узяті до уваги.
Відповідно до статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Згідно з ч. 3 ст. 2 КАС України, у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб'єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); безсторонньо (неупереджено); добросовісно; розсудливо; з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації; пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Відповідно до ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України, кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 72 цього Кодексу.
Згідно з ч. 2 ст. 71 Кодексу адміністративного судочинства України, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Отже, поряд з тим, що на суб'єкта владних повноважень, у випадку, якщо він є відповідачем в адміністративній справі, покладено обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності, Кодексом адміністративного судочинства України на кожну сторону, в не залежності від того чи є вона суб'єктом владних повноважень, покладено обов'язок щодо доведення обставин на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення.
Таким чином, підстав для задоволення апеляційної скарги немає, а її доводи спростовуються вище наведеним.
Зі змісту ст. 159 КАС України, судове рішення повинно бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права, обґрунтованим - ухвалене судом на підставі повного та всебічного з'ясування обставин в адміністративній справі, підтверджених доказами, дослідженими в судовому засіданні.
З урахуванням вище викладеного, колегія суддів дійшла висновку, що судом першої інстанції правильно встановлені обставини справи, судове рішення ухвалено з додержанням норм матеріального та процесуального права і підстав для його скасування не вбачається.
Керуючись ст.ст. 2, 160, 167, 195, 196, 198, 200, 205, 206, 211, 212, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, колегія суддів, -
Апеляційну скаргу Приватного підприємства «Еталон Пас Сервіс» - залишити без задоволення, а постанову Окружного адміністративного суду м.Києва від 30 квітня 2014 року - без змін.
Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, проте на неї може бути подана касаційна скарга до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів з дня складення цієї ухвали у повному обсязі, тобто з 07 жовтня 2014 року.
Головуючий суддя:
Судді:
Повний текст ухвали виготовлено - 06 жовтня 2014 року.
Головуючий суддя Костюк Л.О.
Судді: Бужак Н.П.
Твердохліб В.А.