Ухвала від 20.08.2014 по справі 823/8/14

УХВАЛА

про поновлення провадження в адміністративній справі

м. Черкаси

20 серпня 2014 року Справа № 823/8/14

Черкаський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого-судді Орленко В.І.,

при секретарі - Дудці Г.О.,

за участю представника Черкаської митниці Міндоходів Недосєки І.В. - за довіреністю від 02.09.2013 №01/11-06/43-1411,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси адміністративну справу за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Черкаси-СфераКТ" до Черкаської митниці Міндоходів про визнання протиправними та скасування рішення, картки відмови, зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

До Черкаського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом звернулося товариство з обмеженою відповідальністю "Фірма "Черкаси-СфераКТ", в якому з урахуванням уточнення позовних вимог просить:

- визнати протиправним та скасувати рішення Черкаської митниці №902000003/2013/206784/2 від 02.09.2013 про коригування митної вартості товарів в частині збільшення митної вартості товарів на суму 117880,00 грн.;

- визнати протиправною та скасувати картку відмови Черкаської митниці у митному оформленні товарів №902000003/2013/00064 від 02.09.2013;

- зобов'язати Черкаську митницю Міндоходів підготувати висновок про повернення з Державного бюджету України надмірно зарахованих до бюджету митних платежів у вигляді податку на додану вартість у розмірі 23914,42 грн.

Ухвалою Черкаського окружного адміністративного суду від 10.07.2014 призначено товарознавчу експертизу, провадження в адміністративній справі №823/8/14 зупинено до одержання результатів експертизи.

04 серпня 2014 року до суду надійшов лист Черкаського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз від 28.07.2014 №23/415, в якому повідомляється, що з 01.07.2014 в штаті Черкаського відділення КНДІСЕ відсутні судові експерти з відповідної експертної спеціальності 12.1 «Оцінка машин, обладнання, сировини та товарів народного споживання». У зв'язку з вищевикладеним, матеріали адміністративної справи №823/8/14 повертаються без виконання.

В судовому засіданні 20 серпня 2014 року на розсуд учасників процесу винесено питання про поновлення провадження у справі у зв'язку з поверненням справи з Черкаського відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз та неможливістю останнього здійснити судову експертизу.

Представник відповідача не заперечував проти поновлення провадження у справі.

Представник позивача, належним чином повідомлений про дату, час та місце судового розгляду справи, в судове засідання не з'явився, до суду надіслав клопотання про проведення судового засідання без участі представника позивача.

Оскільки відпали обставини, які були підставою для зупинення провадження у справі, що згідно з ч. 5 ст. 156 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для поновлення провадження у справі, суд вважає за необхідне поновити провадження в адміністративній справі №823/8/14 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Черкаси-СфераКТ" до Черкаської митниці Міндоходів про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії.

Враховуючи вищевикладене, керуючись ст.ст. 156, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Поновити провадження в адміністративній справі №823/8/14 за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Фірма "Черкаси-СфераКТ" до Черкаської митниці Міндоходів про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвала остаточна, оскарженню не підлягає.

Суддя В.І. Орленко