Ухвала від 28.05.2014 по справі 810/2062/14

КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про зупинення провадження в адміністративній справі

28 травня 2014 року № 810/2062/14

Київський окружний адміністративний суд у складі:

головуючогосудді - Лапія С.М.,

при секретарі судового засідання - Пшику Ю.А.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві питання про зупинення провадження у справі за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 до Ірпінської об'єднаної державної податкової інспекції головного управління Міндоходів у Київській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,-

ВСТАНОВИВ:

ФОП ОСОБА_2 звернулась до суду з адміністративним позовом до Ірпінської ОДПІ Київської області ДПС, яку реорганізовано у Ірпінську ОДПІ ГУ Міндоходів у Київській області, про скасування податкових повідомлень-рішень від 01.07.2013 № 0001231720 та № 0001241720.

У ході розгляду справи судом встановлено, що висновки перевірки позивача, за наслідками якої складено Акт від 18.03.2013 № 29/172/НОМЕР_3, на підставі якого прийнято оскаржувані податкові повідомлення-рішення, ґрунтуються, зокрема, на обставинах, встановлених в ході розслідування СВ ПМ ДПА у Черкаській області кримінальної справи № 2511000047 ДВ-1 по обвинуваченню гр. ОСОБА_4 та гр. ОСОБА_3 у вчиненні злочинів, передбачених ст.ст. 28 ч. 2, ст. 205 ч. 2 КК України.

Враховуючи викладене, на обговорення представників сторін судом поставлено питання щодо необхідності звернення із запитом до СВ ПМ ДПА у Черкаській області, який реорганізовано у слідче управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Черкаській області, щодо результатів розслідування вказаної кримінальної справи, та зупинення провадження у даній адміністративній справі до отримання відповіді на запит.

Представники сторін проти звернення з таким запитом та зупинення провадження у справі не заперечували.

Зі змісту п. 4 ч. 2 ст. 156 КАС України слідує, що суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

Оскільки обставини, встановлені в ході розслідування СВ ПМ ДПА у Черкаській області кримінальної справи № 2511000047 ДВ-1, мають істотне значення для вирішення адміністративної справи № 810/2062/14, суд вважає, що провадження у даної справі підлягає зупиненню.

Керуючись ст.ст. 122, 156, 160, 165 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Звернутись до управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів у Черкаській області із запитом щодо наслідків розслідування кримінальної справи № 2511000047 ДВ-1.

Зупинити провадження у справі за позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 до Ірпінської об'єднаної державної податкової інспекції головного управління Міндоходів у Київській області про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень до отримання відповіді на запит.

Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано в установлені строки.

У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається до Київського апеляційного адміністративного суду через Київський окружний адміністративний суд протягом п'яти днів з дня її проголошення, а у разі постановлення ухвали у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, - протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя (підпис) Лапій С.М.

Копія вірна

Суддя: Лапій С.М.

Секретар: Пшик Ю.А.