Ухвала від 03.09.2014 по справі 811/4060/13-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

03 вересня 2014 року м. Київ К/800/46593/14

Суддя Вищого адміністративного суду України Єрьомін А.В., перевіривши касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області на постанову Кіровоградського окружного адміністративного суду від 17 січня 2014 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 26 травня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді, начальника Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Колісниченка Олександра Миколайовича, начальника відділу з призначення пенсії в Ленінському районі Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Дубиної Наталії Олегівни, головного спеціаліста відділу з призначення пенсій в Ленінському районі Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Федоренко Тетяни Іванівни, спеціаліста відділу з призначення пенсій в Ленінському районі Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Талди Марії Володимирівни, спеціаліста відділу з призначення пенсій в Ленінському районі Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Романовської Тетяни Петрівни, третя особа - Територіальне Управління Державної судової адміністрації в Кіровоградській області, про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

Відповідачем подано касаційну скаргу на зазначені вище судові рішення.

Як вбачається з касаційної скарги та доданих до неї матеріалів, відповідач оскаржує ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 26 травня 2014 року з пропущенням строку касаційного оскарження, проте заявником до касаційної скарги не додано клопотання про поновлення строку касаційного оскарження та не додано доказів на підтвердження поважності пропуску строку звернення з касаційною скаргою до суду.

Згідно абз.1 ч.4 ст.214 КАС України (в редакції Закону України від 20.12.2011 № 4176-VI) касаційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, встановлених статтею 212 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення касаційної скарги без руху особа має право звернутися до суду касаційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.

За таких обставин касаційну скаргу слід залишити без руху, та надати заявнику строк для усунення зазначених вище недоліків касаційної скарги.

Керуючись статтями 108, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,

УХВАЛИВ:

Касаційну скаргу Управління Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області на постанову Кіровоградського окружного адміністративного суду від 17 січня 2014 року та ухвалу Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 26 травня 2014 року - залишити без руху.

Надати Управлінню Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області строк тридцять днів для усунення недоліків, перебіг якого починається з моменту отримання даної ухвали.

Роз'яснити Управлінню Пенсійного фонду України в м. Кіровограді Кіровоградської області, що не подання заяви про поновлення строку або визнання судом неповажними причин пропуску строку на подання касаційної скарги є підставою для відмови у відкритті касаційного провадження.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя А.В. Єрьомін