Ухвала від 05.09.2014 по справі 286/3333/14-а

ЖИТОМИРСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

Головуючий у 1-й інстанції:

Суддя-доповідач:Жизневська А.В.

УХВАЛА

"05" вересня 2014 р. Справа № 286/3333/14-а

Суддя Житомирського апеляційного адміністративного суду Жизневська А.В.,

розглянувши апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області на постанову Овруцького районного суду Житомирської області від "09" липня 2014 р. у справі за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Овруцькому районі Житомирської області Управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області про зобов'язання вчинити дії ,-

ВСТАНОВИВ:

Апеляційна скарга управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області не може бути прийнята до розгляду апеляційним судом з наступних підстав.

Відповідно до вимог ч.2 ст.186 КАС України апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

З матеріалів справи вбачається, що оскаржувану постанову судом прийнято 09 липня 2014 року у скороченому провадженні. Відтак, у відповідності до положень ч.2 ст. 186 КАС України строк для подання апеляційної скарги на постанову обчислюється з дня отримання її копії. Копію судового рішення представник управління отримав 11.07.2014 року (розписка - а.сп.22), тому строк сплинув 21.07.2014 року. Згідно штампу суду апеляційну скаргу відповідачем подано 15.08.2014 року - з пропуском встановленого законом строку.

Суд вважає не поважною причину пропуску строку - прийняття Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік", оскільки вказана обставина ніяким чином не могла перешкодити відповідача оскаржити судове рішення вчасно.

Відтак, згідно приписів ч.4 ст.189 КАС України, особі, яка подала апеляційну скаргу слід надати 30-денний термін з моменту отримання копії цієї ухвали для подання заяви про поновлення строку на оскарження судового рішення з посиланням на інші поважні причини його пропуску та доказів на їх підтвердження.

Ухвала вважається виконаною у встановлений строк, якщо до вказаної дати необхідні документи були подані до канцелярії суду або відправлені поштою.

Керуючись ч.4 ст.189 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу Управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області залишити без руху.

Надати 30-денний строк з моменту отримання цієї ухвали для усунення зазначених недоліків.

Роз'яснити , що у випадку невиконання вимог ухвали у встановлений строк, суддею буде відмовлено у відкритті апеляційного провадження.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подачі касаційної скарги безпосередньо до Вищого адміністративного суду України.

Суддя А.В. Жизневська

Роздруковано та надіслано:р.л.п.

1- в справу:

3- відповідачу/відповідачам: Управління праці та соціального захисту населення Овруцької районної державної адміністрації Житомирської області вул. Леніна, 17,м.Овруч,Овруцький район, Житомирська область,11101

- ,