28 серпня 2014 року м. Київ К/800/45805/14
Суддя Вищого адміністративного суду України Заяць В.С., перевіривши на предмет відповідності вимогам закону касаційну скаргу управління Пенсійного фонду України у Дніпровському районі м.Києва на постанову Дніпровського районного суду м.Києва від 03 липня 2014 року та постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 07 серпня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Дніпровському районі м. Києва про визнання неправомірними дій щодо відмови в перерахунку щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці та зобов'язання здійснити перерахунок, -
Постановою Дніпровського районного суду м.Києва від 03 липня 2014 року позов задоволено.
Постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 07 серпня 2014 року постанову Дніпровського районного суду м.Києва від 03 липня 2014 року змінено, виключено четвертий абзац резолютивної частини, яким з управління Пенсійного фонду України у Дніпровському районі м.Києва стягнуто 73 грн. 08 коп. судового збору на користь держави. В іншій частині постанову Дніпровського районного суду м.Києва від 03 липня 2014 року залишено без змін.
У касаційній скарзі скаржник просить скасувати рішення судів першої та апеляційної інстанцій, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального і процесуального права.
У відкритті касаційного провадження у справі слід відмовити з таких підстав.
Відповідно до пункту 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі також у випадках, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове та/або неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи та/або порушення норм процесуального права (у разі оскарження судового рішення по суті - пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи).
Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень, ця касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права.
Керуючись п.5 ч. 5 ст. 214 Кодексу адміністративного судочинства України,-
У відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою управління Пенсійного фонду України у Дніпровському районі м.Києва на постанову Дніпровського районного суду м.Києва від 03 липня 2014 року та постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 07 серпня 2014 року у справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в Дніпровському районі м. Києва про визнання неправомірними дій щодо відмови в перерахунку щомісячного довічного грошового утримання судді у відставці та зобов'язання здійснити перерахунок відмовити.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.С. Заяць