Ухвала від 14.08.2014 по справі 638/12208/14-к

Справа № 638/12208/14-к

Провадження № 1-в/638/567/14

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 серпня 2014 року Дзержинський районний суд м. Харкова в складі :

Головуючого судді - ОСОБА_1 ,

при секретарі - ОСОБА_2 ,

з участю прокурора - ОСОБА_3 ,

представника Київського МРВ КВІ УДПтС України в Харківській області - ОСОБА_4 ,

розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Харкові подання начальника Київського МРВ КВІ УДПтС України в Харківській області ОСОБА_5 , про вирішення питання щодо застосування Закону України «Про амністію у 2014 році» відносно ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Харкова, українця, громадянина України, який має вищу освіту, одруженого, маючого на утриманні дитину ІНФОРМАЦІЯ_2 , проживаючого за адресою: АДРЕСА_1 , засудженого 25.11.2013 року Московським районним судом м. Харкова за ч. 1 ст. 286 КК України до 2 років обмеження волі з позбавленням права керування транспортними засобами строком на 2 роки, із застосуванням ст. 75 КК України - 2 роки іспитового строку, ст. 76 ч. 1 п.п. 2, 3 КК України, -

ВСТАНОВИВ:

В провадження Дзержинського районного суду м. Харкова надійшло подання начальника Київського МРВ КВІ УДПтС України в Харківській області ОСОБА_5 , про вирішення питання щодо застосування Закону України «Про амністію у 2014 році» відносно ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 разом з заявою засудженого ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 про застосування до нього Закону України «Про амністію у 2014 році».

В судовому засіданні ОСОБА_6 клопотання підтримав, просив його задовольнити.

Прокурор та представник Київського МРВ КВІ УДПтС України в Харківській області судовому засіданні просили задовольнити клопотання.

Суд, вислухавши доводи сторін, дослідивши матеріали подання, приходить до наступного висновку.

Судовим розглядом встановлено, що 05.08.2014р. суддею Дзержинського суду м. Харкова постановлено ухвалу про задоволення клопотання Київського МРВ КВІ УДПтС України в Харківській області та звільнено ОСОБА_6 від покарання, призначеного вироком Московського районного суду м. Харкова від 25.11.2013р. На даний час ухвала ніким не оскаржена та набула чинності.

Таким чином, судом не знайдено підстав для задоволення даного клопотання.

На підставі викладеного, керуючись 537, 539, КПК України, суд, -

УХВАЛИВ :

В задоволенні подання начальника Київського МРВ КВІ УДПтС України в Харківській області ОСОБА_5 , про вирішення питання щодо застосування Закону України «Про амністію у 2014 році» відносно ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 - відмовити.

На ухвалу може бути подана апеляція до Апеляційного суду Харківської області протягом 7 днів з дня її оголошення, через Дзержинський районний суд м. Харкова.

Суддя:

Попередній документ
40235871
Наступний документ
40235873
Інформація про рішення:
№ рішення: 40235872
№ справи: 638/12208/14-к
Дата рішення: 14.08.2014
Дата публікації: 11.01.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Шевченківський районний суд міста Харкова
Категорія справи: Кримінальні справи (до 01.01.2019); В порядку КПК України; Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах