Провадження № 2/582/265/14
Справа № 582/634/14-ц
Копія
про відкриття провадження по справі
та призначення справи до розгляду
30 липня 2014 року смт. Недригайлів
Суддя Недригайлівського районного суду Сумської області Яковенко Н.М. розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей, -
Позивач ОСОБА_1 звернулась до суду з позовом та просить суд винести рішення, яким стягнути з відповідача ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, аліменти на її користь на утримання неповнолітніх дітей ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_2 та ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 щомісячно в твердій грошовій сумі у розмірі 1 700 грн.
Позов поданий з додержанням вимог ст. ст. 119, 120 ЦПК України.
Керуючись ст.ст. 11, 122 ЦПК України, -
Відкрити провадження по справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей.
Провести по справі наступні підготовчі дії:
- запропонувати відповідачу подати до суду в строк до 11 серпня 2014 року письмове заперечення проти позову та посилання на докази, якими вони обгрунтовуються;
- зобов'язати відповідача надати до суду в строк до 11 серпня 2014 року копію паспорта, копію ідентифікаційного номера, та (за наявності) довідку про доходи з місця роботи;
- витребувати з Недригайлівської центральної районної лікарні довідку щодо знаходження ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3, на диспансерному обліку та з яким діагнозом.
Закінчити підготовчі дії по справі 11 серпня 2014 року.
Призначити справу до відкритого судового розгляду по суті на 11 годину 00 хвилин 12 серпня 2014 року в залі судових засідань Недригайлівського районного суду Сумської області, куди викликати сторони по справі.
Копію ухвали направити сторонам, зокрема відповідачу разом з копією позовної заяви та копіями доданих до позову документів.
Сторони зобов'язані до початку розгляду справи по суті, повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності до Апеляційного суду Сумської області у встановлений законом строк, а в іншій частині оскарженню не підлягає.
Суддя:підпис З оригіналом згідно
Суддя: Н. М. Яковенко