Ухвала від 04.08.2014 по справі 227/2389/14-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

04.08.2014 К/800/42214/14

Суддя-доповідач Вищого адміністративного суду України Ємельянова В.І., розглянувши можливість відкриття касаційного провадження за скаргою Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради на ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 14 липня 2014 року по справі № 227/2389/14-а

за позовом ОСОБА_2

до Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради

про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 звернулась до суду з позовом до Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

Постановою Добропільського міськрайонного суду Донецької області від 28 травня 2014 року позов задоволено.

Ухвалою Донецького апеляційного адміністративного суду від 14 липня 2014 року апеляційну скаргу Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради на постанову Добропільського міськрайонного суду Донецької області від 28 травня 2014 року повернуто.

У касаційній скарзі Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради, посилаючись на неправильне застосування судом норм матеріального і процесуального права, просить скасувати ухвалу суду апеляційної інстанції, а справу направити до цього ж суду для продовження розгляду.

У відкритті провадження за вищезазначеною касаційною скаргою необхідно відмовити з наступних підстав.

Відповідно до положень пункту 5 частини 5 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове або неправильне застосування норм процесуального права при вирішенні справи та пояснення, яким чином такі порушення вплинули на правильність вирішення справи.

Касаційна скарга та викладені в ній доводи є необґрунтованими та не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд апеляційної інстанції неправильно застосував норми процесуального права.

Відповідно до частини 6 статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України копія ухвали про повернення касаційної скарги або про відмову у відкритті касаційного провадження разом з доданими до скарги матеріалами направляються особі, яка подавала касаційну скаргу, а касаційна скарга залишається у суді касаційної інстанції.

За таких обставин та відповідно до приписів процесуального закону у відкритті касаційного провадження за даною касаційною скаргою - слід відмовити, а додані до скарги матеріали повернути скаржнику.

Керуючись статтями 13, 211, 214 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя

УХВАЛИВ:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради на ухвалу Донецького апеляційного адміністративного суду від 14 липня 2014 року по справі № 227/2389/14-а за позовом ОСОБА_2 до Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії.

Додані до касаційної скарги матеріали повернути заявнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Вищого адміністративного

суду України В.І. Ємельянова