Справа № 745/274/14
Провадження № 2/745/119/2014
30.07.2014 року Сосницький районний суд Чернігівської області в складі:
головуючої судді -І.А.Смаль
при секретарі -І.В.Шуляр ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні, в приміщенні залу суду в смт. Сосниця, Чернігівської області цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ОСОБА_1 звернувся до суду із позовною заявою до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу мотивуючи позовні вимоги тим, що 22.12.2012 року він вступив в шлюб з відповідачкою. Від шлюбу мають дитину: ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Спільне життя стало неможливим через несумісність характерів, тому він бажає розірвати шлюб.
В судове засідання позивач ОСОБА_1 не з'явивсь, подав заяву про розгляд справи у його відсутність, позовні вимоги підтримує.
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з"явилася, подала заяву про розгляд справи у її відсутність, в якій позовні вимоги визнала, крім того просила після розірвання шлюбу залишити їй прізвище ОСОБА_2.
Дослідивши зібрані по справі докази, суд прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню.
По справі встановлено, що сторони 22.12.2012 року уклали шлюб (свідоцтво про шлюб серія НОМЕР_1 від 22.12.2012 року). Подальше спільне життя сторони вважають неможливим через негаразди в сім"ї. Протягом наданого судом строку для примирення злагоди в сім"ї не досягли, сім"я фактично розпалася і збереження цієї сім"ї уже неможливо.
За таких підстав, суд вважає можливим розірвати шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 Відповідно до ч.1 ст. 88 ЦПК України стягнути з відповідача на користь позивача судові витрати по сплаті судового збору.
За клопотанням відповідача після розірвання шлюбу залишити їй прізвище ОСОБА_2 . Керуючись ст.ст.110-112 Сімейного кодексу України, ст.ст.10, 11, 60,174, 88, 215 ЦПК України,суд,-
Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.
Шлюб зареєстрований 22.12.2012 року відділом державної реєстрації актів цивільного стану Сосницького районного управління юстиції, актовий запис № 48 між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 розірвати.
Після розірвання шлюбу ОСОБА_2 залишити прізвище ОСОБА_2.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1 судові витрати по сплаті судового збору в сумі 243,60 грн.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Чернігівської області через Сосницький районний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня його проголошення, а особами, які не були присутні в судовому засіданні під час проголошення рішення ,- з дня отримання копії цього рішення.
Суддя: І.А.Смаль