Ухвала від 18.06.2014 по справі 1806/2-А-1895/11

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

18 червня 2014 року м. Київ К/800/25340/14

Суддя Вищого адміністративного суду України Ситников О.Ф., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 17 квітня 2012 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Ковпаківському районі м. Суми про зобов'язання вчинити дії щодо перерахунку пенсії , -

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою судді Вищого адміністративного суду України від 14 травня 2014 року касаційну скаргу залишено без руху у зв'язку з невідповідністю вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, а особі, яка її подала, надано строк для усунення наявних у ній недоліків.

На виконання вимог цієї ухвали відповідач, надіслав копії оскаржуваних судових рішень судів першої та апеляційної інстанцій.

Вказані недоліки скаржником усунуті, проте у відкритті касаційного провадження необхідно відмовити з наступних підстав.

ОСОБА_1 звернувся до Ковпаківського районного суду м. Суми з адміністративним позовом до Управління Пенсійного фонду України в Ковпаківському районі м. Суми про зобов'язання вчинити дії щодо перерахунку пенсії.

Постановою Ковпаківського районного суду м. Суми від 11 березня 2011 року позовні вимоги задоволено частково.

Постановою Харківського апеляційного адміністративного суду від 17 квітня 2012 року апеляційну скаргу відповідача задоволено, постанову суду першої інстанції скасовано та прийнято нову постанову, якою в задоволенні позовних вимог відмовлено.

Не погоджуючись з прийнятим рішенням, ОСОБА_1, посилаючись на порушення норм матеріального права, просить скасувати судове рішення суду апеляційної інстанції та залишити в силі судове рішення суду першої інстанції.

У відкритті касаційного провадження за даною касаційною скаргою слід відмовити з наступних підстав.

У відповідності із статтею 13 КАС України особам, які беруть участь у справі, а також особам, які не брали участі у справі, якщо суд вирішив питання про їхні права, свободи, інтереси чи обов'язки, забезпечується право на апеляційне та касаційне оскарження рішень адміністративного суду, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Згідно із частиною 10 статті 183-2 КАС України у разі оскарження в апеляційному порядку постанови, прийнятої у скороченому провадженні, судове рішення апеляційної інстанції по такій справі є остаточним і оскарженню не підлягає.

Із касаційної скарги та доданих до неї матеріалів вбачається, що постанова суду першої інстанції ухвалена у скороченому провадженні, заявником оскаржується постанова суду апеляційної інстанції, яка є остаточною та касаційному оскарженню не підлягає.

За таких обставин згідно пункту 1 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо справа не підлягає касаційному розгляду у порядку адміністративного судочинства.

Керуючись ст.ст. 13, 20, 183-2, 210, 214, 230, 231 КАС України, -

УХВАЛИВ:

У відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Харківського апеляційного адміністративного суду від 17 квітня 2012 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Ковпаківському районі м. Суми про зобов'язання вчинити дії щодо перерахунку пенсії- відмовити.

Матеріали касаційної скарги повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого

адміністративного суду України О.Ф. Ситников