про відкриття провадження в адміністративній справі
12 червня 2014 року ЛуганськСправа № 812/3916/14
Суддя Луганського окружного адміністративного суду Каюда А.М., перевіривши матеріали за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Східгазтрейд» до Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області про скасуванню пункту 1 припису від 18.02.2014 №18.,-
10 червня 2014 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Східгазтрейд» до Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області про скасуванню пункту 1 припису від 18.02.2014 №18.
Керуючись ст.ст. 106,107 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,-
Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Східгазтрейд» до Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Луганській області про скасуванню пункту 1 припису від 18.02.2014 №18.
Відкрите судове засідання призначити на 02 липня 2014 року о 10 год. 50 хв. у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду за адресою: м. Луганськ, вул. Поштова,1.
Зобов'язати позивача під час судового засідання надати оригінали документів, що були додані в копіях до позовної заяви, для огляду.
Зобов'язати відповідача у разі невизнання адміністративного позову подати письмові заперечення проти позову та докази якими вони обґрунтовуються, додатково надати всі матеріали, які були або могли бути взяті до уваги при прийнятті оскаржуваного припису.
У зв'язку з витребуванням великої кількості документів зупинити провадження по справі до 02 липня 2014 року.
Справу розглядатиме одноособово суддя Луганського окружного адміністративного суду Каюда А.М.
Копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі надіслати сторонам. Відповідачу разом з копією ухвали про відкриття провадження по справі направити копію адміністративного позову з додатками.
СуддяА.М. Каюда