Справа № 736/648/14
Номер провадження 3/736/251/14
29 травня 2014 року м. Корюківка
Суддя Корюківського районного суду Чернігівської області Синько О.О.,
при секретарі Крапивній Г.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у залі судових засідань суду у м. Корюківка матеріали, що надійшли від Корюківського РВ УМВС України в Чернігівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянки України, мешканки АДРЕСА_1, зареєстрована за адресою АДРЕСА_2, непрацюючої, раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася,
за ч.1 ст.184 КУпАП, -
10 квітня 2014 року ОСОБА_1 не виконувала батьківських обов'язків щодо своїх малолітніх дітей, сина - ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_4, та сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_5, а саме не створила належних умов для проживання дітей. У зв'язку з тим, що діти були хворі, а мати не дала дозвіл їх оглянути і відмовилась їхати до лікарні, діти були вилучені і поміщені до дитячого відділення Корюківської центральної районної лікарні. Таким чином, ОСОБА_1 скоїла правопорушення, передбачене ч.1 ст.184 КУпАП України.
ОСОБА_1 повідомлена про час та місце розгляду справи, до суду не з'явилась. Про поважність причини неявки суду не повідомила. Клопотання про відкладення розгляду справи суду не надходило. Враховуючи викладене, суд вважає за можливе справу розглянути у її відсутність.
Вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи, а саме: даними протоколу серії ЧН № 0496347 від 12.05.2014 року, письмовими поясненнями ОСОБА_1, листом Служби у справах дітей Корюківської районної державної адміністрації Чернігівської області від 10.04.2014 року № 10-18/168 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.184 КУпАП, копією свідоцтва про народження ОСОБА_2 серії НОМЕР_1, виданого 12.06.2012 року, копією свідоцтва про народження ОСОБА_3 серії НОМЕР_2, виданого 05.03.2014 року.
Суд, оцінивши докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтуються на всебічному, повному і об'єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю, приходить до висновку, що у діяннях ОСОБА_1 наявні ознаки правопорушення, передбаченого ч.1 ст.184 КУпАП.
При накладенні адміністративного стягнення суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, відсутність обставин, що пом'якшують відповідальність, відсутність обставин, що обтяжують відповідальність та вважає, що адміністративне стягнення у виді штрафу є необхідним і достатнім стягненням для виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень в подальшому.
Керуючись ст.33, ст.221, п.1 ч.1 ст.284, ч.1 ст.184 КУпАП, -
ОСОБА_1 визнати винною у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.184 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу на користь держави у розмірі - 51 (п'ятдесят однієї) гривні, який підлягає добровільній сплаті протягом 15 днів з дня вручення постанови.
У відповідності до ч.2 ст.308 КУпАП в порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу, зазначеного у постанові.
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави 36,54 грн. судового збору.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Апеляційного суду Чернігівської області протягом 10 днів з дня її винесення шляхом подання апеляційної скарги до Корюківського районного суду Чернігівської області.
Суддя Корюківського районного суду
Чернігівської області О.О.Синько