"16" червня 2009 р. Справа № 6/148
За заявою Ужгородської міжрайонної державної податкової інспекції, м.Ужгород
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Євро Азія Транс", с.Минай, Ужгородський район
про банкрутство
Суддя Й.Й. Кадар
Представники:
Від ініціюючого кредитора - Савицький С.І., старший державний податковий інспектор юридичного відділу (дов. № 1167/9/С/10);
Від боржника - не з'явилися;
Суть спору: розгляд відомостей про хід здійснення ліквідаційної процедури та/або звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу у справі про банкрутство №6/148 відповідно до положень Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”
Ухвалою господарського суду Закарпатської області № 6/148 від 17.03.2009р. призначено заслуховування звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу в судовому засіданні та зобов'язано ліквідатора подати суду відомості про хід здійснення ліквідаційної процедури та/або відповідний звіт та ліквідаційний баланс на затвердження.
Однак ліквідатором вимоги ухвали суду не виконані, в судове засідання ліквідатор не з'явився, відомостей про хід здійснення ліквідаційної процедури та/або звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу не подано.
З огляду на викладене, суд вважає за можливе відкласти розгляд відомостей про хід здійснення ліквідаційної процедури та/або звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу на інший термін.
Керуючись ст.ст. 5, 24, 26, 32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст.ст. 4-1, 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1. Заслуховування звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу відкласти на "04" серпня 2009 р. на 10:40 годину.
2. Ліквідатору подати суду відомості про хід здійснення ліквідаційної процедури та/або відповідний звіт та ліквідаційний баланс на затвердження.
3. Явку ліквідатора та уповноваженого представника ініціюючого кредитора у судове засідання визнати обов'язковою.
4. Ухвалу надіслати ініціюючому кредитору, ліквідатору, банкруту.
Суддя Й.Й.Кадар