Ухвала від 05.05.2014 по справі 826/17170/13-а

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

05 травня 2014 року м. Київ К/800/23745/14

Суддя Вищого адміністративного суду України Черпак Ю.К., розглянувши матеріали касаційної скарги ОСОБА_1 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 грудня 2013 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 03 квітня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Генерального прокурора України про визнання бездіяльності неправомірною та зобов'язання вчинити певні дії,

встановив:

Постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 грудня 2013 року, залишеною без змін ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 03 квітня 2012 року, відмовлено в задоволенні позову ОСОБА_1 до Генерального прокурора України про визнання неправомірною бездіяльності щодо ненадання відповіді на запит від 08.10.2013 р. та зобов'язання надати на нього відповідь.

Судові рішення мотивовані тим, що запит позивача від 08.10.2013 р. про надання пояснень з приводу невнесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань її заяв від 05, 09 і 10.08.2013 р. про скоєні суддями злочини не стосується надання публічної інформації в розумінні Закону України "Про доступ до публічної інформації", а за своїм змістом є скаргою на дії суб'єкта владних повноважень щодо неналежного виконання покладених на нього обов'язків, що в даному випадку має вирішуватись в порядку, встановленому Кримінальним процесуальним кодексом України, про що відповідач правильно роз'яснив ОСОБА_1 у відповіді на запит.

У касаційній скарзі ОСОБА_1, посилаючись на порушення судами першої та апеляційної інстанцій норм матеріального і процесуального права, просить скасувати судові рішення та ухвалити нове рішення про задоволення позову.

Згідно з пунктом 4 частини другої статті 213 КАС України касаційна скарга має містити обґрунтування вимог особи, що подає касаційну скаргу, із зазначенням того, у чому полягає порушення норм матеріального чи процесуального права та як вони вплинули на правильність вирішення справи.

Відповідно до положень пункту 5 частини п'ятої статті 214 КАС України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень, касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не навів підстав, які б дозволили вважати, що суди неправильно застосували норми матеріального або процесуального права.

Керуючись статтями 211, 213, пунктом 5 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України,

ухвалив:

Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 11 грудня 2013 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 03 квітня 2012 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Генерального прокурора України про визнання бездіяльності неправомірною та зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Ю.К. Черпак

Попередній документ
38550447
Наступний документ
38550449
Інформація про рішення:
№ рішення: 38550448
№ справи: 826/17170/13-а
Дата рішення: 05.05.2014
Дата публікації: 07.05.2014
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Вищий адміністративний суд України
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення реалізації конституційних прав особи, а також реалізації статусу депутата представницького органу влади, організації діяльності цих органів, зокрема зі спорів щодо: