28.04.2014 Справа № 905/1261/14
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Пульсар», м.Маріуполь, Донецька область
до Виконавчого комітету Маріупольської міської ради, м. Маріуполь, Донецька область,
Маріупольської міської ради, м. Маріуполь, Донецька область,
Товариства з обмеженою відповідальністю «МЖКбуд», м. Маріуполь, Донецька область
про визнання дій неправомірними, визнання частково недійсним рішення, визнання недійсним свідоцтва про право власності.
Колегія суддів у складі:
головуючого судді Говоруна О.В.
суддів Колесника Р.М., Харакоза К.С.
Представники:
від позивача - Больсунова Г.О., за угодою від 21.03.2014, Мірлян О.В., довіреність від 09.12.2013;
від відповідача 1- Васильєв В.О., довіреність №05-7-01 від 08.01.2014;
від відповідача 2- Васильєв В.О., довіреність №031-03 від 08.01.2014;
від відповідача 3- Матюхіна І.К., довіреність від 21.03.2014.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Пульсар» звернулось до господарського суду Донецької області з позовом до Виконавчого комітету Маріупольської міської ради, Маріупольської міської ради, Товариства з обмеженою відповідальністю «МЖКбуд» про визнання дій неправомірними, визнання частково недійсним рішення, визнання недійсним свідоцтва про право власності.
Відповідач 1 вимоги ухвал господарського суду Донецької області від 07.04.2014 та 22.04.2014 не виконав.
Згідно п.2 ч.1 ст.77 Господарського процесуального кодексу України (далі- ГПК України) господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 ГПК України, розгляд справи у разі неподання витребуваних доказів.
Враховуючи вищенаведене, керуючись п.2 ч.1 ст.77 ГПК України, господарський суд
Відкласти розгляд справи на 28.05.2014 року о 14:50 год., кімната №214.
Зобов'язати Виконавчий комітет Маріупольської міської ради надати до суду засвідчену належним чином копію рішення Виконавчого комітету Маріупольської міської ради №21 від 18.01.2006 про утворення приймальної комісії з прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об'єкту за адресою: м. Маріуполь, пр. Металургів, 99 та відомості на підтвердження змін у складі цієї комісії.
Роз'яснити сторонам, що відповідно до п.5 ч.1 ст. 83 ГПК України, за ухилення від вчинення дій, покладених господарським судом на сторону, суд має право стягувати в доход Державного бюджету України з винної сторони штраф у розмірі до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Головуючий суддя О.В. Говорун
Суддя Р.М. Колесник
Суддя К.С. Харакоз