Постанова від 29.04.2014 по справі 201/5139/14-п

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

Справа № 201/5139/14п

Провадження 3/201/839/2014

29 квітня 2014 року м.Дніпропетровськ

Суддя Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська Трещов В.В., розглянувши адміністративний матеріал у відношенні ОСОБА_1, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, який мешкає за адресою: АДРЕСА_1, який притягується до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.164-9 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 17 квітня 2014 року близько 14-30 годин у АДРЕСА_2 здійснював реалізацію DVD-дисків, коробки яких не були марковані ліцензійними марками контрольного зразку.

ОСОБА_1 в судове засідання не з'явився, про час та місце розгляду справи повідомлявся належним чином, про причини неявки суду не повідомив.

Винність ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ДН №305759 від 17 квітня 2014 року яким було зафіксовано вищезазначене правопорушення, протоколом огляду та вилучення, поясненнями свідків ОСОБА_3 та ОСОБА_4, рапортом співробітника міліції. Відповідно до протоколу огляду та вилучення речей від 17 квітня 2014 року, при огляді у ОСОБА_1 було вилучено 17 DVD-дисків, упаковки яких не марковані контрольними марками встановленого зразка, і розповсюдженням яких, займався останній.

Приймаючи до уваги викладене, роблю висновок про доведеність вини ОСОБА_1 у незаконному здійсненні реалізації дисків із записами аудіовізуальних творів, упаковки яких були не марковані контрольними марками, тобто у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 164-9 КУпАП.

При визначенні виду і розміру стягнення, враховую характер скоєного правопорушення, особу щодо якої розглядається справа, ступінь її вини, майновий стан і обставини, що пом'якшують та обтяжують її відповідальність.

Враховуючи вищезазначені обставини, вважаю за необхідне притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в дохід держави з конфіскацією вилучених дисків з записом аудіовізуальної продукції.

Відповідно до ст.4 ЗУ «Про судовий збір» у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення судовий збір справляється у розмірі 0,03 мінімальної заробітної плати.

На підставі викладеного та керуючись ч.1 ст.164-9, ст.ст.283, 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_1 у скоєні адміністративного правопорушення передбаченого ч.1 ст.164-9 КУпАП та накласти на останнього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 170 гривень з конфіскацією вилучених дисків із записами аудіовізуальних творів.

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави 36 гривнь 54 копійки судових витрат.

Постанову може бути оскаржено або на неї може бути внесено протест прокурора до судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Дніпропетровської області через Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Строк пред'явлення постанови до виконання три місяці з дня її винесення.

Постанова набирає чинності:

Суддя В.В. Трещов

Попередній документ
38479036
Наступний документ
38479038
Інформація про рішення:
№ рішення: 38479037
№ справи: 201/5139/14-п
Дата рішення: 29.04.2014
Дата публікації: 06.05.2014
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Соборний районний суд міста Дніпра
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення порядку провадження господарської діяльності