01 квітня 2014 р.м.ОдесаСправа № 2а-6899/11/1416
Категорія: 10.3.1 Головуючий в 1 інстанції: Коваленко І.В.
Одеський апеляційний адміністративний суд у складі судової колегії:
головуючого - Милосердного М.М.,
суддів - Бітова А.І. та Ступакової І.Г.,
розглянувши в порядку письмового провадження в місті Одесі питання про виправлення описки в ухвалі Одеського апеляційного адміністративного суду від 03 липня 2012 року по справі за апеляційною скаргою Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області на постанову Ленінського районного суду Миколаївської області від 16 червня 2011 року по справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області про стягнення недоплаченої щомісячної державної допомоги відповідно до Закону України "Про соціальний захист дітей війни",
Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 03 липня 2012 року апеляційну скаргу Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області залишено без задоволення, а постанову Ленінського районного суду Миколаївської області від 16 червня 2011 року залишено без змін.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 169 КАС України, суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
В тексті ухвали від 03 липня 2012 року та в резолютивній частині, відповідачем у справі (апелянтом) зазначено управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Миколаєва, замість вірного - Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області.
Тому, враховуючи, що в судовому рішенні допущена описка, яка відповідно до статті 169 КАС України, підлягає виправленню.
Керуючись ст.ст. 169, 197, 205, 206, 254 КАС України, колегія суддів
Виправити описку в ухвалі Одеського апеляційного адміністративного суду від 03 липня 2012 року, змінивши в тексті ухвали та в резолютивній частині ухвали відповідача у справі(апелянта) - "управління Пенсійного фонду України в Ленінському районі м. Миколаєва" на "Головне управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області.
Ухвала апеляційного суду набирає чинності негайно та може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України в порядку, встановленому КАС України.
Головуючий:
Судді: