79010, м.Львів, вул.Личаківська,81
26.05.09 Справа № 17/1
м. Львів
Львівський апеляційний господарський суд в складі колегії:
Головуючого - судді Галушко Н.А.
суддів Новосад Д.Ф.
Орищин Г.В.
розглянув апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю (далі ТзОВ) «Торгова компанія «Інтермаркет», м. Львів б/н від 24.03.2009р.
на рішення господарського суду Львівської області від 24.02.2009р.
у справі №17/1
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю (далі ТзОВ) «ТД «Віленд», с. Петропавловська Борщагівка Києво-Святошинського району
до відповідача ТзОВ «Торгова компанія «Інтермаркет», м. Львів
про стягнення 345 830,11грн.
За участю представників сторін:
від позивача -Жирна Я.В. - представник
від відповідача -не з'явився
Рішенням господарського суду Львівської області від 24.02.2009 року у справі № 17/1 (суддя Ділай У.І.) задоволено частково позовні вимоги ТзОВ «ТД Віленд»: стягнуто з ТзОВ “Торгова компанія “Інтермаркет” на користь ТзОВ «ТД Віленд» 374383,04 грн. боргу, 19693,57 грн. пені, 24468,47 грн. інфляційних втрат та 2461,70 грн. 3% річних, 4210,07 грн. державного мита, 118,00 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу, в решті частині вимог у позові відмовлено.
ТзОВ «Торгова компанія «Інтермаркет», м. Львів подано апеляційну скаргу б/н від 24.03.2009р., в якій просить скасувати рішення суду та прийняти нове рішення, яким у задоволенні позовних вимог відмовити.
Представником позивача подано заперечення на апеляційну скаргу, у якому позивач просить у задоволенні апеляційної скарги відмовити, рішення господарського суду залишити без змін.
Відповідач явку уповноваженого представника в судове засідання не забезпечив, про причини неявки не повідомив, що перешкоджає розгляду апеляційної скарги по суті.
Окрім цього, при розгляді апеляційної скарги судовою колегією встановлено, що скаржником за подання апеляційної скарги сплачено лише 150,00 грн. державного мита, до матеріалів апеляційної скарги долучено ксерокопію платіжного доручення. Однак, у відповідності до пп. «г»п. 2 ст. 3 Декрету КМУ «Про державне мито»за подання апеляційної відповідач повинен був сплатити 2105,04 грн. -50 % від суми державного мита сплаченого за подання позовної заяви, докази сплати державного мита подаються оригіналі.
Враховуючи вищенаведене та наявні матеріали в справі, з метою повного та всестороннього розгляду справи по суті, суд вважає за доцільне відкласти розгляд справи та витребувати додаткові докази по справі.
Керуючись ст. ст. 27, 77, 86 ГПК України апеляційний господарський суд, -
1. Відкласти розгляд справи на 11 год._30 хв._ 16.06.2009 року.
2. Відповідачу подати судовій колегії докази сплати державного мита у встановленому розмірі та порядку.
3. Явка повноважних представників в судове засідання на власний розсуд.
Головуючий суддя Галушко Н.А.
Суддя Новосад Д.Ф.
Суддя Орищин Г.В.