Ухвала від 02.04.2014 по справі 3/389

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
УХВАЛА

02 квітня 2014 року м. Київ К/800/17970/14

Суддя Вищого адміністративного суду України Ситников О.Ф., перевіривши касаційну скаргу Державної казначейської служби України на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 21 січня 2014 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 12 березня 2014 року за заявою Головного управління Державної казначейської служби України в м. Києві про зміну способу та порядку виконання судового рішення у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Голосіївського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в м. Києві, Головного управління Державної казначейської служби України в м.Києві про визнання протиправними дій та стягнення моральної шкоди, -

ВСТАНОВИВ:

Головне управління Державної казначейської служби України в м. Києві звернулося з заявою про зміну способу та порядку виконання судового рішення до Окружного адміністративного суду міста Києва у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Голосіївського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в м. Києві, Головного управління Державної казначейської служби України в м. Києві про визнання протиправними дій та стягнення моральної шкоди.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 21 січня 2014 року в задоволенні заяви про зміну способу та порядку виконання судового рішення відмовлено.

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 12 березня 2014 року рішення суду першої інстанції залишено без змін.

Не погоджуючись з прийнятими рішеннями, Державна казначейська служба України, посилаючись на порушення норм матеріального права, просить скасувати судові рішення судів першої та апеляційної інстанцій та ухвалити нове судове рішення.

Відповідно до положень пункту 5 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.

За змістом цієї норми касаційна скарга повинна містити посилання на помилкове та/або неправильне застосування норм матеріального права при вирішенні справи та/або порушення судами норм процесуального права (у разі оскарження судового рішення по суті - пояснення, яким чином такі порушення вплинули на неправильність вирішення справи).

Виходячи зі змісту касаційної скарги та оскаржуваних судових рішень, касаційна скарга є необґрунтованою, а викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи, оскільки заявник не наводить підстав, які б дозволили вважати, що суд неправильно застосував норми матеріального або процесуального права.

Керуючись статтями 211, 213, пунктом 5 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

У відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Державної казначейської служби України на ухвалу Окружного адміністративного суду міста Києва від 21 січня 2014 року та ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 12 березня 2014 року у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Голосіївського районного відділу Головного управління Державної міграційної служби України в м. Києві, Головного управління Державної казначейської служби України в м. Києві про визнання протиправними дій та стягнення моральної шкоди -відмовити.

Матеріали касаційної скарги повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Вищого

адміністративного суду України О.Ф. Ситников