17.02.2014
Справа № 664/4507/13-п
17 лютого 2014 року м. Цюрупинськ
Суддя Цюрупинського районного суду Херсонської області Никифоров Є.О., розглянувши адміністративну справу № 664/4507/13-п відносно ОСОБА_1 за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП,-
встановив:
Постановою судді Цюрупинського районного суду Херсонської області від 26.11.2013р. ОСОБА_1 визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 173-2 КУпАП, та накладено на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу і стягнуто судовий збір. Вказана постанова набрало законної сили 07.12.2013р.
Разом з тим, у вищезазначеній постанові не вказано РНОКПП фізичної особи ОСОБА_1
До Цюрупинського районного суду Херсонської області надійшла довідка Міністерства доходів і зборів України з якої вбачається, що надати реєстраційний номер облікової картки ОСОБА_1 не має можливості з причини неможливості однозначно ідентифікувати.
Відповідно до ст. 304 КУпАП питання, зв'язані з виконанням постанови про накладення адміністративного стягнення, вирішуються органом (посадовою особою), який виніс постанову.
Керуючись ст.ст. 283, 284, 304 КУпАП, суддя
постановив:
Вказати в постанові судді Цюрупинського району Херсонської області від 26.11.2013р. в адміністративній справі № 664/4507/13-п, що згідно довідки Міністерства доходів і зборів ОСОБА_1 неможливо однозначно ідентифікувати.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному суді Херсонської області через Цюрупинський районний суд протягом десяти днів з дня його винесення.
Суддя Є.О. Никифоров