Ухвала від 03.02.2014 по справі 253/13463/13-а

ДОНЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про залишення апеляційної скарги без руху

03 лютого 2014 р. справа № 253/13463/13-а

Суддя-доповідач Донецького апеляційного адміністративного суду Ляшенко Д.В. розглянувши апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Центрально-Міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 12 грудня 2013 року по справі № 253/13463/13-а за заявою ОСОБА_2 про поновлення пропущеного строку для пред*явлення виконавчого документа до виконання,-

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Центрально-Міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 12 грудня 2013 року у задоволенні заяви ОСОБА_2 про поновлення пропущеного строку для пред*явлення виконавчого документа до виконання - відмовлено.

ОСОБА_2 подана апеляційна скарга на ухвалу суду.

Ознайомившись з даною апеляційною скаргою, вважаю, що вона не відповідає вимогам ст.187 Кодексу адміністративного судочинства України, в зв'язку з чим така скарга підлягає залишенню без руху, з наступних підстав.

Згідно частини 1 статті 87 КАС України, судові витрати складаються із судового збору та витрат, пов'язаних з розглядом справи.

Відповідно до ч. 6 ст. 187 Кодексу адміністративного судочинства України до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.

Правові засади справляння судового збору, платників, об'єкти та розміри ставок судового збору, порядок сплати, звільнення від сплати та повернення судового збору визначає Закон України "Про судовий збір" від 08.07.2011 № 3674-VI.

Відтак, згідно ст. 4 Закону України "Про судовий збір", за подання апеляційної скарги на ухвалу суду, розмір ставки судового збору складає 0,05 розміру мінімальної заробітної плати.

Частиною 1 цієї статті Закону встановлено, що судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі.

Отже, апелянт повинен сплатити судовий збір за подання апеляційної скарги на ухвалу суду в розмірі 57,35 грн.

Несплачену суму судового збору належить перераховувати на наступний розрахунковий рахунок отримувача -31210206781005, код ЄДРПОУ -38034015, МФО банку -834016, отримувач коштів - Калінінське.УК/Калінінс. р-н/22030001, банк отримувача - Головне управління державної казначейської служби України у Донецькій області, код класифікації доходів бюджету -22030001, призначення платежу - "судовий збір".

Відповідно до ч. 3 ст. 189 КАС України до апеляційної скарги, яка не оформлена відповідно до вимог, встановлених статтею 187 цього Кодексу, застосовуються правила статті 108 цього Кодексу, згідно з якою вказана апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, а апелянту встановлюється строк для усунення недоліків.

Керуючись ч.1 та ч. 5 ст. 108, ст. 187, ч.5 ст. 189 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Апеляційну скаргу ОСОБА_2 на ухвалу Центрально-Міського районного суду м. Горлівки Донецької області від 12 грудня 2013 р. по справі № 253/13463/13-а - залишити без руху і встановити строк для усунення виявлених недоліків апеляційної скарги протягом десяти днів з наступного дня після отримання копії цієї ухвали.

Роз'яснити заявникові, що при невиконанні вимог даної ухвали, апеляційна скарга буде повернута.

Ухвала суду апеляційної інстанції набирає законної сили через п'ять днів після направлення копій особам, які беруть участь у справі та може бути оскаржена в касаційному порядку до Вищого адміністративного суду України протягом двадцяти днів після набрання законної сили судовим рішенням суду апеляційної інстанції.

Суддя-доповідач: Ляшенко Д.В.